fbpx

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veren Kredi Kartı : Axess Kart

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Kredi kartlarına tanımlanan taksitli nakit avans özelliği sayesinde tüketicilerin acil durumda nakit para çekmesi ya da küçük ihtiyaçlar için kredi başvurusu iletmek zorunda olmaması sağlanmaktadır. Bu kapsamda son zamanlarda tüketici kredisi faiz oranlarının da giderek yükselmesiyle taksitli nakit avans çok daha fazla kullanılmaya başlamıştır.

Neredeyse tüm bankalar taksitli nakit avans ile çekilen düşük miktarlı kredilerden olabildiğince çok kar elde edebilmek için akdi faiz oranlarıyla işlem yapar, ancak taksitli nakit avansa olan eğilimi rekabet ortamında fırsata çevirmek isteyen bankalar da vardır ve bu bankalar sayesinde tüketiciler faizsiz taksitli nakit avans kullanabilir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar

Faizsiz taksitli nakit avans oldukça özel bir üründür ve bankaların bu ürünü sağladığı tüketicilerden mutlaka bazı beklentileri vardır. Örneğin çoğu banka harcama düzeyi yeterince yüksek olmayan tüketicileri harcamaya teşvik etmek amacıyla bu kredilerini kişiye özel teklif niteliğinde ilgili tüketiciye ulaştırırken bazı bankalar da en değerli müşterilerine bankasının kredi kartını kullanmaya devam etmesi için ulaştırmaktadır.

Bu nedenle herkes için kullanılabilir durumda olan ve sürekliliği olan bir faizsiz nakit avans kampanyasının varlığından söz etmek yanlış olacaktır, ancak yine de mevcut dönemde yararlanılabilecek faizsiz taksitli nakit avans kampanyası bulunur.

Axess Faizsiz Taksitli Avans Kampanyası

  1. Axess tarafından düzenlenen faizsiz taksitli nakit avans kampanyasına yalnızca Axess’in belirlediği müşteriler katılabilir,
  2. Düzenlenen kampanya itibariyle SMS ulaşan tüketicilerin SMS’te  belirtilen tarihler arasında 3000 TL’ye kadar yapacağı 6 aya kadar taksitli nakit avans çekimleri faizsiz olarak gerçekleşecektir. 3000 TL ve 6 ay üzeri yapılan taksitlendirmeler ise mevcut faiz oranlarıyla ekstreleşecektir.
  3. Kurumsal kredi kartları söz konusu faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanamaz, dolayısıyla SMS metni kendisine ulaşan ticari kart sahiplerinin bireysel Axess kredi kartlarıyla çekim yapması gerektiğini unutmaması şarttır.
  4. Kampanyaya yalnızca 1 defa katılım sağlanabilir, bu nedenle yapılacak ilk çekimde mutlaka ihtiyaç olan tutar kadar nakit avans tahsis edilmelidir, aksi taktirde yapılacak ikinci çekim mevcut dönemdeki faiz oranlarıyla ekstreleşecektir.
  5. Maksimum limit 3000 TL olsa da kredi kartına tanımlanan işlem ve günlük işlem limiti esas alınarak yapılabilecek çekim için bazı kısıtlamalar söz konusu olabilir, bu limitlerini güncellemek isteyen tüketicilerin Axess çağrı merkeziyle iletişime geçmesi gerekir.
  6. Ekstreleşen borcun ödenmemesi halinde ödeme yapılıncaya kadar gecikme faizi uygulanır.
  7. Taksitli nakit avans kampanyası ile çekilen tutarın erken ödemesi yapılamaz, ödemelerin ekstreleştikten sonra yapılması gerekir.
  8. Kredi kartı borcunu dönem içerisinde 3 defa ödemeyen tüketicilerin yönetmelik gereği taksitli nakit avans imkanından yararlanması söz konusu değildir.
  9. Kampanyaya katılım sağlandıktan ve taksitli nakit çekimi gerçekleştirildikten sonra kredi kartı hesap kesim tarihinde herhangi bir değişiklik yapılamaz, borç ödemesi tamamlandığında hesap kesim tarihi değiştirilebilir.

faizsiz taksitli nakit avans veren kredi karti axess

Axess tarafından düzenlenen bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği tek başvuru kanalı kendilerine iletilen kısa mesajdır. Yukarıda da belirtildiği gibi kampanyaya katılacak tüketiciler Axess tarafından belirlenir ve kısa mesaj yoluyla bilgilendirilir.

Sitemiz üzerinden Kredi Kartı bölümümüzden güncel faizsiz kredi kartı kampanyalarını takipte kalabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku