fbpx

Faizsiz POS Cihazı Veren Bankalar Hangileri

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Faize bulaşmadan çalışmak isteyen kişilerin iş yerleri için tercih edeceği pos cihazları konusunda da dikkatli olması gerekir. Faiz konusunda herhangi bir hassasiyet taşımayan kişiler de aslında katılım bankalarıyla çalıştıklarına ne denli fazla tasarruf edebileceğini görmek adına en azından katılım bankalarıyla temas kurup teklif almalıdır. Bu kapsamda bazı soru işaretlerini gidermek adına faizsiz pos cihazı veren bankalar hangileri ve hangi ürünleri sunuyorlar kısaca değinilmesi yararlı olacaktır.

Vakıf Katılım Faizsiz POS Cihazı

Vakıf Katılım Bankası ticari bankacılık hizmeti kapsamında işletmelerin faizsiz pos cihazı sahibi olmasını da mümkün kılmaktadır. Fiziki kredi kartı kullanımlarında ödeme alma sorununu çözen Vakıf Katılım POS hizmeti sayesinde hangi ülkeden olursa olsun her müşterinin VISA veya MasterCard logosuna sahip kredi kartı ile zahmetsizce ödeme yapması mümkündür.

Vakıf Katılım Bankası’nın POS hizmeti kapsamında sunduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Çalışma dönemi içerisinde finansal tüm kayıtları kaydetmek ve inceleyebilmek,
  • Sahte para kullanımına imkan vermez,
  • Nakit para taşıma alışkanlığı olmayan müşterilerin de alışveriş yapabilmesini mümkün kılar,
  • İş yerinde nakit bulundurulmaması sayesinde hırsızlık, yangın, deprem vb. olumsuzluklar nedeniyle meydana gelebilecek finansal kayıpların önüne geçer.

Türkiye Finans Katılım Bankası Faizsiz POS Cihazı

Faizsiz POS cihazı kullanmak isteyen tüketicilerin istifade edebileceği bankalardan birisi de Türkiye Finans Katılım Bankası’dır. Sunduğu pos hizmet sayesinde iş yerlerinin ödeme alma konusunda yaşadığı problemleri çözen Türkiye Finans Katılım Bankası’nın avantajları şu şekildedir:

  • Sahte para kullanım riski yok,
  • Satış işlemlerini çok daha hızlı bir hale getirir,
  • Nakit para taşımayan tüketicilerin de iş yerinizden alışveriş yapmasını mümkün kılar,
  • Finansal kayıtları uzun süreli korumanızı ve incelemenizi sağlar,
  • Hırsızlık, yangın, gasp vb. olumsuzluklara karşı finansal güvence sağlar.

Türkiye Finans Katılım Bankası aracılığıyla temin edilebilecek pos cihazları INGENICO-ICT, IWL, VERIFONE-LIPMAN ve VERIFONE-VX olarak listelenmiştir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası POS Hizmetleri

Kuveyt Türk Katılım Bankası’da pos hizmeti alınabilecek en avantajlı bankalar arasında yer almaktadır. Tüketiciler Kuveyt Türk aracılığıyla temin edecekleri pos cihazları için çok düşük oranlarda komisyon ödemesi yapmaktadır.

Kısa süre içerisinde tedarik edilebilen POS cihazları sayesinde tüm ödemeler sorunsuzca alınabilir ve çeşitli riskler ortadan kaldırılır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası aracılığıyla pos cihazı almak isteyen kişilerin tek yapması gereken en yakın banka şubesine uğramaktır. Gerekli belgelerin imzalanmasından sonra kısa süre içerisinde pos cihazının kullanımı mümkün hale getirilir.

Ziraat Katılım POS Hizmetleri

Ziraat Katılım Bankası’da pos cihazı alınabilecek bankalar arasında yer almaktadır. Kişiler Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla masaüstü POS, GSM POS, Yazar Kasa POS ya da Ödeme Kaydedici Cihaz alabilir.

Söz konusu cihazların komisyon oranları çok düşüktür. İlgili pos cihazlarını almak isteyen kişilerin tek yapması gereken en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesine giderek talepte bulunmaktır.

faizsiz pos cihazi veren bankalar
faizsiz pos cihazi hangi bankalarda var

Albaraka Türk Katılım Bankası POS Hizmetleri

Albaraka Türk Katılım Bankası aracılığıyla POS cihazı almak isteyen kişilerin Masa Üstü Sabit POS, Masa Üstü IP POS, Mobil POS, Mail Order POS, Fax Order POS, Yazar Kasa POS ve Sanal POS gibi alternatifleri bulunmaktadır. Söz konusu pos cihazlarını kısa süre içerisinde tedarik edebilmek için yapılması gereken tek şey en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine giderek gerekli belgeleri ibraz etmektir.

Faizsiz Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz 5 Banka konulu yazımızı da buradan ortalama 3 dk içerisinde okuyabilir ve anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku