fbpx

Faizsiz Iphone Nasıl Alınır Tüm Alternatif Yollar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Geçtiğimiz dönemlerde alınan bir radikal karar sonrasında cep telefonu alışverişlerinin kredi kartlarından taksitlendirilmesinin önüne geçilmişti. Bu düzenleme sonrasında faizsiz nakit avans kampanyalarıyla cep telefonu alan tüketicilerin bir süre sıfır faizle cep telefonu satın alması mümkün olamadı, fakat ilerleyen zamanlarda çeşitli alternatif yöntemlerin ortaya çıkmasıyla tekrardan sıfır faizle cep telefonu alınması mümkün hale getirildi.

Bu açıdan faizsiz Iphone nasıl alınır tüm alternatif yöntemler tek başlık altında incelenmesi yararlı olabilir. Hali hazırda yararlanılabilecek sıfır faizli cep telefonu satın alma yöntemleri banka kredileri, protokol kredileri ve operatör finansmanları olarak üçe ayrılmaktadır.

Banka Kredisiyle Sıfır Faizli iPhone

Bankalar dönemsel bazda sıfır faizli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bu kredi kampanyaları iPhone özelinde ya da cep telefonu alışverişlerine özel olarak hazırlanan kampanyalar olmasa da tüketici kredisi olması kaynaklı bu harcamalarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bu nedenle faizsiz iPhone satın almak isteyen tüketicilerin kampanya takibi yapması ve sıfır faizli kredi kampanyalarından yararlanması yararlı olabilir. Hali hazırda yararlanılabilecek sıfır faizli kredi kampanyası QNB Finansbank’ın Cardfinans Trabzonspor ürünü özelinde düzenlediği nakit avans kampanyasıdır.

Cardfinans Trabzonspor Sıfır Faizli Kredi

QNB Finansbank, ortak markalı Cardfinans Trabzonspor kredi kartı kullanan tüketicilerin 900 TL’ye kadar sıfır faizli nakit avans kullanmasını mümkün kılmaktadır. Kredi kartı için internet üzerinden ya da herhangi bir QNB Finansbank şubesinden başvuru ileten tüketiciler 900 TL’lik nakit avans kullanılmarı için faiz, dosya masrafı ya da benzeri herhangi bir maliyete katlanmak zorunda değildir.

Protokol Kredileri

Bankalarla iş birliği yapan teknoloji marketleri tüketicilerin alışverişlerini sıfır faiz imkanıyla kredilendirebilmektedir. Dönemsel bazda yapılan anlaşmalar sonrasında ortaya çıkan bu ürünlere yapılacak başvurular ya teknoloji mağazasının içerisindeki banka standları aracılığıyla ya da kısa mesaj aracılığıyla yapılmaktadır.

Mediamarkt Sıfır Faizli iPhone Kredisi

Perakende elektronik eşya satıcısı Mediamarkt, teknolojik ürün satın almaya karar veren tüketicilerin nakit ihtiyacını Denizbank ile imzaladığı protokol sonrasında sıfır faiz imkanıyla karşılamaya başlamıştır.

10 ay vadeli sıfır faizli kredi imkanıyla her türlü elektronik eşyayı faizsiz kredilendirebilen tüketicilerin Mediamarkt mağazalarından ya da Denizbank şubelerinden kredi başvurusunda bulunması ve bu krediyi ilgili harcamadaki faturaya istinaden kullanacağını belirtmesi gerekir.

Vatan Bilgisayar Sıfır Faizli Kredi

Vatan Bilgisayar diğer teknoloji marketlerinden farklı olarak peşin fiyatına kredi imkanı sağlamaktadır. Tüketiciler kullanacakları kredi için faiz ödemesi yapsa dahi ürünün peşin bedelinde indirim yapılması kaynaklı herhangi bir maliyete katlanmaksızın 9 ay vadeyle kredi kullanılması mümkündür.

Bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği bankalar Odeabank ve Akbank’tır. Herhangi bir Odeabank ya da Akbank şubesinden veya Vatan Bilgisayar mağazalarından yapılan kredi başvurusu sonrasında satın alınacak iPhone’un peşin fiyatına kredilendirilmesi v e 9 ay vadeyle geri ödenmesi mümkün olur.

Operatör Finansmanları

Cep telefonu operatörleri dönemsel bazda düzenlediği kampanyalar kapsamında bazı ürünlerin bedellerinde indirime gitmektedir. Faturalı hatlara faturaya ek taksit ödemeleriyle cep telefonu imkanı da sağlayan operatörler indirim sonrasında peşin fiyatına taksit imkanı sağlamasıyla tüketicilerin iPhone satın almak için tercih edebileceği yöntemler arasındadır.

Operatör aracılığıyla taksitle satın alınan cep telefonlarının kaç ay vadeyle faturaya ek ödemeye konu olacağı tüketici tarafından belirlenmektedir. Vade ne kadar kısa olursa o denli indirimli fiyatla cep telefonuna sahip olunması mümkün olacaktır.

faizsiz taksitle iphone almak

Sıfır Faizli Nakit Avans Kampanyaları

Kredi kartı kullanım alışkanlığının arttırılması ya da müşteri bağlılığının geliştirilmesi amacıyla sıfır faizli nakit avans kampanyası düzenleyen bankalar bu kapsamda tüketicilere sıfır faizle iPhone satın alma imkanı da sağlamaktadır.

Tüketicilerin bu yöntemle faizsiz iPhone satın almak istemesi halinde kampanya dönemlerini beklemesi ya da hali hazırda kampanya düzenleyen bir bankanın kredi kartı için başvuruda bulunması gerekir.

Mediamarkt Faizsiz Cep Telefonu Kredisi ile ilgili yazımızı da okuyabilir ve tüm telefon modellerine özel faizsiz kredi imkanlarını öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku