fbpx

Excellence Koşuyolu İstanbul Kadıköy Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İstanbul’un güzide ilçelerinden Kadıköy’de toplamda 57 bin 700 metrekare alana inşa edilen Excellence Koşuyolu Projesi, Sur Yapı güvencesiyle tüketicilerin kullanımına sunulmuş durumda.

4 blok, 184 daire ve 27 dükkandan oluşan proje kapsamında teslim edilecek gayrimenkullerin büyüklükleri 57 metrekare ile 381 metrekare arasında değişiyor. 925 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek konut tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 tipten oluşuyor.

Excellence Koşuyolu Ev Fiyatları

Koşuyolu Excellence Evleri konut projesi daire tiplerine ek olarak metrekare bazında da değişken bir fiyat listesine sahip. Bu kapsamda Sur Yapı tarafından yapılan fiyat listesi ise şu şekilde:

  • 1+1’ler 935 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 2+1’ler 1 milyon 634 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 3+1’ler 3 milyon 269 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 4+1’ler 3 milyon 982 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla teslim edilecektir.

İndirimli fiyat avantajlarından yararlanmak isteyen tüketicilerin teslim tarihinden önce konutları satın alması gerekmektedir. Proje detaylarına ilişkin yapılan açıklama uyarınca teslim tarihi 2019 yılının Haziran ayı olarak açıklanmış durumdadır.

Kadıköy Excellence Koşuyolu Faizsiz Konut Kredisi

Sur Yapı tarafından hazırlanan ödeme seçenekleriyle Excellence Koşuyolu Projesi’nden daire veya dükkan satın almak isteyen tüketicilere sıfır faizli kredi imkanı da verilmektedir.

Tüketiciler talep etmeleri halinde 60 ay vade ve sıfır faizli finansmanla, talep etmeleri halinde de 120 ay vade ve % 0,45 faiz oranıyla dilediği konutu satın alma imkanına sahip. % 10 peşinat ödemek isteyen tüketicilerin 120 ay vade ve % 0,55 faiz oranı imkanından yararlanması da mümkün.

Yüzde 10 peşinat ödemesi yaptıktan sonra % 0,55 faiz oranından yararlanan tüketicilerin taksitleri 2 bin 133 TL’den başlıyor. Sıfır faizle konut satın almak isteyen tüketiciler ise talep ettiği tipteki konutun fiyatını doğrudan taksit sayısına bölerek ödemesi gereken taksit tutarını hesaplayabilir.

kadikoy excellence kosuyolu faizsiz konut kredisi
kadikoy excellence kosuyolu faizsiz konut kredisi ve ev fiyatlari

Excellence Koşuyolu Satış

Kendine özgü bir yaşam alanı da sunan Excellence Koşuyolu projesinden daire satın almak ve fitness salonu, yüzme havuzu, lounge, oyun alanları, kafe, otopark gibi olanaklara sahip olmak isteyen tüketiciler excellencekosuyolu.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 5 787 numaralı satış ofisiyle irtibat kurabilir.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümü https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku