fbpx

Erguvan Kurtköy Premium Residence Konut Projesi Fiyatları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İstanbul’un en beğenilen ilçelerinden Kurtköy’de toplamda 38 bin metrekare alan üzerinde Erguvan İnşaat imzasıyla yükselen Erguvan Premium Residence projesi için oluşturulan ödeme seçenekleri sayesinde kısa süre içerisinde konut ya da ofis sahibi olmak mümkün.

Erguvan Premium Residence projesi kapsamında satışa çıkarılan 284 konut 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı tipte teslim edilebiliyor. Ayrıca proje kapsamında 1’i ofis, 9’u mağaza olmak üzere 10 adet ticari birim de satışa çıkarılmış durumda.

Erguvan Premium Residence Fiyat Listesi

Erguvan Premium Residence projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatlarıyla ilgili Erguvan İnşaat tarafından yayımlanan güncel fiyat listesi şu şekildedir:

  • 1+1 daireler için 312 bin TL – 386 bin 900 TL aralığında,
  • 2+1 daireler için 477 bin TL – 540 bin TL aralığında satışlar gerçekleştirilecektir.

Daireler modüler yapıdadır ve 3+1 ile 4+1 tipteki dairelerin fiyatları metrekare bazında yapılacak hesaplama sonrasında ortaya çıkacaktır. Oldukça değişken büyüklükteki dairelerin değerinin hesaplanabilmesi için metrekare net değerinin yaklaşık 4 bin TL baz alınması gerektiğini bilmek yararlı olabilir.

Daire büyüklükleri 1+1 tiptekiler için 78 ile 86 metrekare arasında, 2+1 tiptekiler için 130 ile 144 metrekare arasında değişmektedir. 3+1 tipteki daireler için ortalama büyüklük 182 metrekare, 4+1 tipteki daireler için ise 218 metrekare olarak açıklanmıştır.

Erguvan Premium Residence Faizsiz Kredi

Erguvan İnşaat, projesi kapsamında konut satın almak ya da girişimde bulunmak isteyen kişilere 2 alternatif ödeme planı seçeneği sunmaktadır.

Bu ödeme planı tekliflerinden ilki % 20’lik peşinat ödemesi yaptıktan sonra düşük faizli banka konut kredisi çekmek ve 120 ay vadeyle geri ödemek üzerine kuruludur.

İkinci ödeme planı teklifi ise % 40 peşinat ödemesi yaptıktan sonra arta kalan % 60’lık kısmın 36 ay vade süresince sıfır faizle kredilendirilmesi üzerine kuruludur. Sıfır faizli kredi kullanmak isteyen tüketicilerin bu alternatifi tercih etmesi gerekir.

erguvan kurtkoy premium
erguvan kurtkoy premium residence konut projesi fiyatlari

Firma Adı : Erguvan İnşaat

İnternet Sitesi : erguvanpremium.com

Telefon : 444 5 374

Proje Mevkii : Ankara Caddesi, No:488, Kurtköy – Pendik, İstanbul

Teslim Tarihi : Nisan 2018

Konut Sayısı : 284

Sitemiz üzerinden Konut Projeleri İstanbul Anadolu Yakası konusunda daha fazla bilgilere ve projelere buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul/anadolu-yakasi göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku