fbpx

Deluxia Park Business Maltepe 48 Ay Taksitle Faizsiz Konut

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Teknik Yapı güvencesiyle İstanbul’un yükselen değeri Maltepe’de toplamda 14 bin metrekare alan üzerinde yükselen Deluxia Park Business ile toplamda 414 ofis satışa çıkarılmış durumda. 712 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcısını bekleyen ofisler, iş yeri sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği neredeyse her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek nitelikte. Büyüklükleri 80 metrekareden başlayan ofislerin 2020’nin Aralık ayında yapılacağı belirtildi.

Proje Özellikleri

Deluxia Park Business projesi Deluxia Park projesinin bir sonraki adımı olarak geliştirildi ve toplamda 35 kattan oluşan tek bir kulenin içerisinde yer alan 414 ofisi kapsıyor. Proje kapsamında satışa çıkarılan ofisler için 18 numaralı katta restoran, 19 numaralı katta fitness salonu dahi bulunuyor.

Projenin öne çıkan diğer özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Özel güvenlik ekibi,
 • Kameralı güvenlik,
 • Deniz manzarası,
 • Açık ve kapalı otopark,
 • Su deposu,
 • Hidrofor,
 • Jeneratör,
 • Asansör,
 • Merkezi ısıtma,
 • Isı pay ölçer,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Proje Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan ofislerin fiyatları konusunda yalnızca alt limite istinaden bir paylaşımda bulunuldu çünkü her ofis, ilgili ofisi satın almak isteyen kişinin taleplerine göre yeniden revize edilebilir durumda. Bu kapsamda ofis sahibi olmak isteyen tüketicilerin en az 712 bin TL’yi gözden çıkarması gerekiyor.

Deluxia Park Business Ödeme Seçenekleri

Deluxia Park Business için iş hayatına uygun olarak çeşitli ödeme seçenekleri ve kolaylıklar sağlayan Teknik Yapı, kişilerin şirket içi finansman yöntemleri sayesinde sıfır faizli kredi kullanmasını mümkün hale getirmiştir. Bu kapsamda ofis sahibi olmak isteyenler sıfır faiz imkanıyla 30 ay ya da 48 ay vadeyle kredi kullanabilir.

30 ay vadeyle sıfır faizli kredi kullanmak isteyenlerin ofis bedelinin % 25’ini peşin ödemesi, 30’uncu aya kadar % 50’lik ara ödemelerini tamamlaması ve 30’uncu ay içerisinde de arta kalan % 25’lik kısmı ödemesi gerekiyor.

48 ay vadeli sıfır faizli kredi kullanacak tüketicilerin ise peşinat olarak % 30 ödeme yapmasından sonra ilk 12 ay içerisinde % 10, 12-24 ay arasında % 10 ve 48’nci ay içerisinde de arta kalan % 50’lik kısmın ödemesini yapması gerekiyor.

Daha uzun vadeli kredi ihtiyacı olanlar için düşük faizli kredi imkanı da sunan Teknik Yapı, anlaşmalı banka şubelerinden kredi kullanılacak olması halinde 120 aya varan vadeler için % 0,79 faizle kredi kullanılmasını sağlıyor.

deluxia park business maltepe fiyatlar taksit imkanları
deluxia park business maltepe faizsiz konut projesi

İnternet sitesi: deluxiapark.com

Telefon: 0850 640 07 07

Proje Mevkii: Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi, No: 22, Maltepe, İstanbul.

Teslim Tarihi: Aralık 2020

Konut Sayısı 414

Sitemizde İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri konusunda bir çok alternatife bu bölümümüzden https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul/anadolu-yakasi ulaşabilir, bunun yanı sıra Kuveyt Türk Katılım Bankası 200 bin TL Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı da ortalama 3 dk da okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku