fbpx

DAP Yapı İzmir Bornova Konut Projesi Faizsiz Vadeli 50 Ay

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

DAP Yapı güvencesiyle İzmir’in en değerli ilçelerinden Bornova’da toplamda 450 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen proje kapsamında 707 konut satışa çıkarılacaktır. Tüketiciler satışa çıkarılan konutları 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alma imkanına sahiptir. Satışa çıkarılan konutların büyüklükleri 37 metrekare ile 300 metrekare arasında değişmekte, oda sayısı konusunda bol seçenek sunulmaktadır.

DAP İzmir Konut Projesi Özellikleri

31 ve 32 kat olmak üzere iki ayrı bloktan oluşan DAP İzmir Konut Projesi kapsamında satışa çıkarılan konutlar 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde. Tüketiciler büyüklükleri 37 ile 300 metrekare arasında değişen konutlardan bütçesine en uygun olanını satın alma imkanına sahip. Proje kapsamında teslim edilecek konutların genel özellikleri şu şekilde:

  • Sauna,
  • Spor Merkezi,
  • Kameralı ve özel güvenlik,
  • Deniz manzarası,
  • Kapalı otopark,
  • Asansör,
  • Ankastre beyaz eşya,
  • Merkezi ısıtma,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

DAP İzmir Konut Projesi Fiyat Listesi

Satışa çıkarılacak konutların fiyat listesi henüz açıklanmadı. Proje halen talep aşamasında ve bu kapsamda ihale usulüyle talep fiyatının belirlenmesi konusunda halen zamana ihtiyaç duyuluyor. Fakat satışa çıkarılan konutların en düşük fiyatı 299 bin TL olarak duyuruldu. Bu kapsamda 37 metrekarelik büyüklüğe sahip 1+0 konutun 299 bin TL’den satılacağı düşünüldüğünde metrekare başı 10 bin TL civarında bir ödemenin yapılabileceğini belirtmekte fayda var.

DAP İzmir Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

DAP Yapı her projesinde olduğu gibi İzmir’in Bornova ilçesinde hayata geçirdiği konut projesi için de sıfır faiz ve vadeli satış imkanı sağlamaktadır. Bu kapsamda konut satın almak isteyen tüketiciler 50 ay 0 faizli olarak taksit ödemesi yapma ya da 14 bin 950 TL’lik lansman dönemi peşinat ödemesi yaptıktan sonra 2300 TL’lik taksitlerle konut sahibi olma hakkına sahip.

dap yapi izmir faizsiz taksit
dap yapi izmir faizsiz taksit

Firma adı: DAP Yapı

İnternet sitesi: dapyapi.com.tr/dapyapi-izmir-ontalep

Telefon: 444 9 327

Proje Mevkii: Barbaros mahallesi, Refik Tulga Caddesi, 3501/2 sokak, no: 4, Bornova, İzmir.

Teslim Tarihi: Aralık 2020

Konut Sayısı: 707

Sitemizde yer alan yazılardan Sıfır Faizli Konut Kredisi Kuveyt Türk Katılım Bankası konulu yazımızı buradan https://sifirfaizli.com/sifir-faizli-konut-kredisi-kuveyt-turk-katilim-bankasi/ okuyabilir, bunun yanı sıra menüden İzmir ilinde yer alan diğer konut projelerine ya da başka illerdeki projelere de ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku