fbpx

Dacia Faizsiz Kredi Kampanyası ve Fiyat Listesi 2019

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Dönemsel bazda düzenlenen kampanyalara katılım sağlayan tüketiciler bankalardan çok daha avantajlı tekliflerde bulunan otomobil üreticileri sayesinde sıfır faizli kredi kullanma imkanına sahip olur. Neredeyse her otomobil firması kendine bağlı bir finans şirketi kurar ya da imzaladığı protokoller sonrasında anlaştığı bir finans şirketi aracılığıyla tüketicilerin kredi kullanmasını mümkün kılar.

Tüketiciler bu finans şirketlerine yapması gereken başvuruyu yetkili bayiler aracılığıyla iletir. Kısa süre içerisinde onaylanan kredi sonrasında sıfır faizle araç kredisi çekilmiş olur.

Dacia Otomobil Kampanyaları

Dacia, en sık kampanya düzenleyen otomobil üreticileri arasında yer almaktadır. Yıllık satış hedefleri göz önünde bulundurulduğunda son yıllarda oldukça başarılı satış rakamlarına erişen Dacia, her geçen gün daha fazla tüketici tarafından tercih edilmekte ve bu tercihin hakkını da düzenlediği kampanyalarla vermektedir.

Sandero, Lodgy ve Dorrer Sıfır Faizli Kredi

Şubat ayı içerisinde Sondero, Lodgy ya da Dokker marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler 50 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını Dacia aracılığıyla % 0 faizli olarak karşılayabilir. Söz konusu kredi 12 ay vadeyle kullanılabilmektedir.

Eğer 12 ay vade yeterli değilse ve daha uzun vadeyle kredi kullanılması gerekiyorsa 24 ay vadeyle % 1,09 faizle 30 bin TL’lik kredi, 48 ay vadeyle % 1,39 faizle 90 bin TL’ye kadar kredi imkanından yararlanılabilir.

Söz konusu faiz oranlarıyla kredi kullanmaya karar veren tüketicilerin MaxxiKoruma ya da MaxxiDeğer ürünlerinden de istifade etmesi gerekir. Bu iki üründen herhangi birisini kullanmak istemeyen tüketicilerin sıfır ya da düşük faiz imkanından yararlanması mümkün değildir.

Kredi başvurusunda bulunmak ve araç satın almak isteyen tüketicilerin yetkili Dacia bayileriyle görüşmesi gerekmektedir.

Tüm Otomobillere Düşük Faizli Kredi

Bankalar aracılığıyla taşıt kredisi kullanmak isteyen tüketiciler için yararlanılabilecek faiz oranları yani piyasa ortalaması % 1,30’dur. Bu kapsamda bir kampanya  hazırlayan Dacia, tüketicilerin araç satın alımı için daha rahat hareket edebilmesini mümkün kılmak için düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır.

Dacia’nın tüm otomobilleri için geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler 30 bin TL’ye kadar % 1,09 faiz oranıyla 24 ay vadeli kredi kullanabilir. 48 ay vadeyle kredi kullanmak isteyen tüketiciler ise 90 bin TL’ye kadar % 1,39 faizle ihtiyacını karşılayabilir.

Bu faiz oranlarından yararlanabilmek için Maxxi Koruma ya da Maxxi Değer ürünlerinin de satın alınması gerekir. Bu iki sigortadan herhangi birisinin yaptırılmaması halinde ilgili faiz oranlarından yararlanılması mümkün değildir.

Maxxi Garanti Bedava

Dacia, şubat ayı içerisinde otomobil satın almaya karar veren tüketicilere sıfır faiz ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilmek için satın alınması zorunlu olan Maxxi Garanti (Araç Değer Koruma Sigortası) ürününü hediye etmektedir. Bu kapsamda sıfır faizli kredi kullanan tüketiciler sigorta ürünü için dahi ek bir masrafla karşılaşmadan hayalini kurduğu aracı satın alabilir.

dacia faizsiz kredi kampanyasi ve fiyat listesi

Dacia Fiyat Listesi

Dacia’nın güncel fiyat listesine erişmek ve kredi çekmeden önce satın alacağı araç için toplamda ne kadar ödeme yapacağını öğrenmek isteyen tüketiciler dacia.com.tr bağlantısı aracılığıyla erişebileceği Dacia Fiyat Listesi tablosuna göz atabilir.

Sitemizde yer alan Sıfır Faizli Araba Kampanyaları Faizsiz Kredi İmkanı konulu yazımızı ortalama 2-3 dk içerisinde okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku