Faizsiz Kredi Araba Konut

Cepa İncek Ankara Konut Projesi Fiyat Listesi ve Özellikler

Ankara’nın hızla değerlenen İncek ilçesinde yükselen Cepa Evleri İncek konut projesi kapsamında 188 konutun satışı gerçekleştirilecektir. Farklı tipteki konutlar dört farklı tiptedir ve büyüklüklerindeki farklılık itibariyle her kesimin bütçesine uygun bir konut satın alması mümkün hale getirilmiştir. Büyüklükleri 70 metrekareden başlayan konutların fiyatları 640 bin TL’den başlamaktadır.

Cepa İncek Konut Projesi Özellikleri

CEPA Yapı güvencesiyle Ankara’nın İncek ilçesinde yükselen söz konusu konut projesi yatay mimarinin en nadide eserlerinden birisi olmaya aday. 2 adet dikey, 2 adet yatay blokta bulunan 188 konut 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 4 farklı tipte. Konutların tamamı çeşitli sosyal imkanlardan yararlanma hakkına sahip ve hangi konutun satın alındığına bağlı olmaksızın sahip olunacak diğer özellikler de şu şekilde:

 • Kapalı yüzme havuzu,
 • Çocuk parkı,
 • Özel güvenlik noktaları,
 • Kameralı güvenlik sistemi,
 • Futbol sahası,
 • Basketbol sahası,
 • Kamelya,
 • Kapalı otopark,
 • Jeneratör ve asansör,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden birisinde yani İncek’te yükselen söz konusu konut projesi yatırımcılar için de fırsat niteliği taşıyor. Huzur dolu bir yaşam arayışı içerisinde olan beyaz yakalılara hitap eden söz konusu konut projesi kira getirisi ve bölgeye olan talep dikkate alındığında yüksek oranda prim yapabilir.

Cepa İncek Konut Projesi Fiyat Listesi

CEPA İncek Konut Projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları büyüklükleriyle doğru orantılı olarak belirlendi fakat halen talep aşamasında olunması itibariyle konut fiyatlarıyla ilgili detaylı bir açıklama yapılmadı. Yetkili ağızlardan duyulana göre ilgili konut projesinden konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin en az 640 bin TL’yi gözden çıkarması gerekiyor.

Cepa İncek Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Söz konusu konut projesinin halen talep aşamasında olması kaynaklı ödeme seçenekleriyle ilgili de bir düzenlemesi bulunmuyor. Şu an için taleplerin toplandığı belirtilse de ilerleyen dönemlerde tüketicilerin daha rahat konut sahibi olabilmesi için çeşitli imkanlar sağlanacağı düşünülüyor.

cepa incek evleri ankara

cepa incek evleri ankara

İnternet sitesi: cepaevleri.com.tr

İlgili Yazı  Gölbahçe Evleri İstanbul Sultanbeyli Konut Projesi

Telefon: 0312 460 20 28

Proje Mevkii: Alacaatlı Mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı, 196’ncı cadde, No: 172, İncek, Çankaya, Ankara.

Teslim Tarihi: 188

Konut Sayısı: Eylül 2018

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Faizsiz Ev Almak İsteyenler İçin Emin Evim Sistemi Nasıl İşler konulu yazımızı okuyabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.