fbpx

Card Finans Sıfır Faizli Kredi Çekmek İçin Yapılacaklar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

QNB Finansbank’ın en sık kullanılan kredi kartı ürünü Cardfinans, dönemsel bazda düzenlediği kampanyalardan bir yenisini daha tüketicilerin kullanımına sunmuştur. Düzenlenen kampanyaya göre tüketicilerin sıfır faizli kredi çekmesi mümkün hale gelmiştir.

QNB Finansbank’ın son dönemlerde gerçekleştirdiği açılımlardan birisi de spor kulüpleriyle ortak marka anlaşması imzalamak ve takım özelinde kredi kartı hazırlamaktır. Hali hazırda Card Finans ile ortaklık kuran Trabzonspor, tüketicilerinin sıfır faizli kredi kullanmasını sağlamıştır.

CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı

CardFinans’ın Trabzonspor markalı kredi kartı Trabzonspor taraftarlarına özel olarak hazırlanmıştır, ancak taraftar olmayan tüketiciler de imkanlarından yararlanabilmek için ilgili kredi kartını temin edebilmektedir.

Kredi kartının genel özellikleri şu şekildedir:

 • Yapılan alışveriş ve harcamalar uyarınca QNB Finansbank tarafından Trabzonspor’a bağış yapılır,
 • CardFinans’ın tüm kampanyalarına katılım sağlanabilir ve acil asist ile sosyal asist hizmetlerinden yararlanılabilir,
 • 31 Mart 2018 tarihine kadar alınan CardFinans Trabzonspor kredi kartları için yıllık kart aidatı alınmamaktadır.

CardFinans Sıfır Faizli Kredi İmkanı

CardFinans Trabzonspor kullanıcıları 22.02.2017 ile 31.03.2018 tarihleri arasında 9 ay taksitle 900 TL kredi kullanma imkanına sahiptir. Söz konusu kredi için faiz ödemesi yapılması gerekmez. 900 TL’lik sıfır faizli kredi ile ilgili bilinmesi gereken detaylar şunlardır:

 • Kampanyaya ilk defa CardFinans kredi kartı sahibi olan tüketiciler katılım sağlayabilir,
 • Sadece 21.02.2017 ile 31.03.2018 tarihleri arasında kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Sıfır faizli kredi başvurusu yapan fakat kredisini tahsis etmeyen tüketiciler onay aldığı yılın sonuna kadar tahsis gerçekleştirebilir, ödemelere tahsis işleminden sonra başlanılır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin en az 900 TL’lik kredi kartı limiti sahibi olması gerekir.
 • Başvuru için 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezi aranabilir, ATM’ye gidilebilir, internet şube ya da mobil bankacılık uygulaması kullanılabilir.
 • Ek kart sahipleri kampanyaya katılım sağlayamaz,
 • Kredi başvurusu olumlu sonuçlanan tüketicilerin kart limiti kullanılan kredi miktarı kadar düşer ve taksit ödemeleri yapıldıkça limit artmaya başlar,
 • Yeni kredi kartı alan tüketicilerin sıfır faizli anında kredi kullanabilmesi için kartı teslim aldıktan sonra 1 hafta beklemesi gerekir, ilgili sürenin dolması sonrasında kredi başvurusunda bulunulabilir.

Kampanya sadece CardFinans Trabzonspor ortak markası özelinde düzenlenmektedir, hali hazırda CardFinans kredi kartı sahibi olan tüketiciler kampanyaya katılım sağlayamaz. İlk defa başvuru yapacak tüketicilerin kredi olanağından yararlanabilmek için CardFinans Trabzonspor başvurusu yapması gerekir.

Standart CardFinans kredi kartı ya da diğer CardFinans ürünlerinin sahipleri dönemsel bazda düzenlenen sıfır faizli kredi kartı kampanyalarını takip etmesi gerekir.

CardFinans Sıfır Faizli Kredi Şartları

CardFinans Trabzonspor kredi kartı aracılığıyla sıfır faizli kredi kullanmaya karar veren tüketicilerin sağlaması gereken şartlar şunlardır:

 • En az 18 yaşında olmak,
 • C. vatandaşı olmak,
 • Düzenli bir gelir sahibi olmak,
 • Yüksek kredi notuna sahip olmak.

CardFinans kredi limiti yeterli olsa dahi tüketicilerin kredi başvurusunu olumsuz yanıtlama hakkına sahiptir. Olumsuz yanıtlanan kredi başvuruları sonrasın şubeye gidilerek gelir belgesi ibrazında bulunulabilir.

card finans faizsiz nakit avans
card finans sifir faizli kredi cekmek icin yapilacaklar

CardFinans Trabzonspor Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans Trabzonspor kredi kartı için başvuru iletmek isteyen tüketicilerin cardfinans.com internet sitesi, QNB Finansbank şubeleri ya da 0860 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden yararlanma imkanı bulunmaktadır. Yapılan başvurular için gerekmesi halinde gelir belgesi ibrazı talep edilebilir.

Sitemizde yer alan Kredi Kartından Sıfır Faizli Nakit Avans Nasıl Çekilir ile ilgili yazımızı da buradan https://sifirfaizli.com/kredi-kartindan-sifir-faizli-nakit-avans-nasil-cekilir/ okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku