fbpx

BMZ&Rast Beytepe Konut Projesi Fiyatlar İmkanlar ve Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

BMZ Mimar ve Rast Ortaklığı imzasıyla Ankara’nın hızla değerlenen Çankaya bölgesinde toplamda 23 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen konut projesi kapsamında 314 konutun satışı gerçekleştirilecek. İlgili konutlar farklı tipte ve halen lansman fiyatı avantajıyla satışta, bu kapsamda avantajlı fiyatlarla konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin hızlı davranmasında yarar var.

Bmz&Rast Beytepe Proje Özellikleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 4 farklı tipte. Proje halen talep aşamasında olması kaynaklı çok detaylı bir açıklamaya konu değil, ancak daha şimdiden yatırımcıların ilgisini çekmiş durumda.

BMZ Mimar ve Rast ortaklığı tarafından hayata geçirilecek proje kapsamında kullanılan 23 bin metrekarelik arsa alanının çok büyük bir kısmı peyzaj çalışmaları için kullanılacak. Doğayı şehrin merkezinde yaşamak isteyenlere hitap eden konut projesinin 2021’in Aralık ayında tamamlanacağı tahmin ediliyor. Proje kapsamında satışa sunulan hangi konutun satın alındığı fark etmeksizin sahip olunacak ortak özellikler şu şekilde:

  • Çocuk parkı,
  • Güvenlik noktaları,
  • Kameralı güvenlik,
  • Açık ve kapalı otopark,
  • Jeneratör,
  • Asansör,
  • Merkezi ısıtma,
  • Balkon,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Bmz&Rast Beytepe Proje Fiyat Listesi

Proje halen ön talep aşamasında ve bu nedenle konutların büyüklükleri ya da fiyatlarıyla ilgili net bir açıklama yapılmış değil. Konut satın almak isteyen tüketiciler ve özellikle de yatırımcılar ayrıntılı bilgi için satış ofisiyle irtibat kurabilir.

Bmz&Rast Beytepe Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutların hangi avantajlarla satılacağına ilişkin bir açıklama yapılmadı. Proje halen ön talep aşamasında ve ilerleyen dönemlerde çeşitli ayrıntılarının netleşmesi bekleniyor. Yatırımcıların detaylı bilgi ve ortaklıklar için firma ile iletişime geçerek bilgi talep etmesi mümkün.

Bmz&Rast Beytepe Satış

Satışlar bölgede konuçlanan satış ofisi aracılığıyla gerçekleştirilecek. Projenin görsellerine ve çeşitli ayrıntılarına ilişkin bilgi ise web sitesi güncellendiğinde erişilebilecek, ilgili projenin websitesi halen yapım aşamasında.

bmz rast ankara beytepe fiyatlar ve proje detayları
bmz rast ankara beytepe konut projesi

İnternet sitesi: rastinsaat.com.tr

Telefon: 0312 472 70 24

Proje Mevkii: Gökkuşağı Mah. Cevizlidere Cad. No:104/8 Çankaya/Ankara

Teslim Tarihi: Aralık 2021

Konut Sayısı 314

Sitemizde Ankarada Faizsiz Konut projeleri konusunda farklı alternatiflere buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/ankara ulaşabilir, dilerseniz de Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Vakıf Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku