fbpx

Bizimtepe Aydos İstanbul Konut Projesinde Faizsiz Ödeme İmkanı

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İstanbul’un en gelişmiş projesine imza atan Bizimtepe Aydos projesi ile beraber, daha sakin, daha huzurlu ve daha rahat bir yaşamın kapıları açılıyor. Yemyeşil Aydos ormanlarına oldukça yakın bir konumda olacağınız, çimlerde ve yürüyüş yollarında vakit geçirebileceğiniz daireler sizlere geliyor. Ayrıca uygun fiyatlı olan bu daireler ile beraber hayatınıza kaliteli bir şekilde devam edebileceksiniz. Bahçeler, parklar, yürüyüş yolları, ormanlar yani tam anlamıyla yeşile ve doğaya doyacaksınız! Bunun yanı sıra faizsiz ödeme imkanını da bulacaksınız.

Bizimtepe Aydos Ayrıcalık ve İmkanları

Bizimtepe Aydos’un en büyük özelliği, Aydos ormanları ile iç içe olması ve büyük bir yeşil alanın üzerinde kurulmuş olmasıdır. Sporu ve doğayı sevenler için, inanılmaz bir projedir. Sabahın erken saatlerinde uyanabilir ve kuş sesleri eşliğinde sporunuzu yapabilirsiniz. Çocuklarınız ile sosyal alanlarda vakit geçirebilir ve lüks bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

Kat Planı

Toplamda 1037 konuttan yapılan Bizimtepe Aydos projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire olanakları bulunuyor. Projede yüzde 90’lık peyzaj alanıyla oldukça güzel bir yaşam olanağı sunuluyor.

Sosyal Alanlar

Bizimtepe Aydos projesinin bu dairelerinde kullanılan iç düzenlemeler, son teknoloji örneği Siemens marka beyaz eşya, Lineadecor şık ve güzel görünüşü mutfak dolapları, Çanakkale Seramik yüzeyler, Egepen Deceuninck doğramalar ve ECA marka banyo ile teslimatta da verilen dairelerle beraber veriliyor. Ayrıca çocuk parkları, yürüyüş parkurları, havuz, sauna ve fitness gibi olanaklar da veriliyor.

Konumu

Sizlere söylemek isteriz ki Bizimtepe Aydos, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Aydos Ormanı başta olmak üzere şehir merkezi, toplu ulaşım, sağlık, alışveriş ve spor gibi alanlara oldukça yakın bir mesafede bulunmaktadır. Lokasyon olarak İstanbul ili Sancaktepe ‘dedir.

Ödeme Planı

Hayaliniz eğer evse biz çözelim kampanyası ile aktif edilen bu avantajlı fırsat kapsamında konut bedelinin yüzde 20’si peşin olarak ödenmektedir. Yüzde 10’u bir yıl sonraya erteleniyor ve diğer yüzde 10’u ise iki yıl sonra ödeniyor. Geriye kalan yüzde 60’lık kısım ise eşit taksit tutarları ile 60 aylık bir süreçte ödeniyor. Projede taksit ödemelerine herhangi bir ekstra faiz uygulaması yapılmıyor ve tamamen sıfır faizle geliyor. Ayrıca Şimdi al, 2019 sonunda öde olanağı da bulunan ve avantajlar ile sunulan Bizimtepe Aydos projesinde bu kampanyadan yararlanmak isteyen hane sakinleri, yüzde 25 peşinat ödüyor,  yüzde 75’lik kısmı ise yüzde 1,10 faiz oranıyla taksitlendirme yapabiliyor. Taksit ödemelerine 2019 yılının sonlarına gelindiği zaman başlanıyor.

Bizimtepe Aydos’u Kim Yapıyor?

Halk GYO-Vakıf GYO işbirliği ile yapılan Bizimtepe Aydos projesi, herkesi fazlasıyla etkilemeyi başarmıştır ve bu iki ortaklıktan gayet güzel işler çıkmaktadır.

bizimtepe aydos istanbul konut projesi
bizimtepe aydos istanbul konut projesi nerede yapiliyor

Firma Bilgileri : Halk GYO – Vakıf GYO

Lokasyon : Sancaktepe – İstanbul

İnternet Sitesi : http://www.bizimtepeaydos.com/

Telefon : 444 777 4

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümden https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku