fbpx

Birmot İkinci El Faizsiz 12.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bankalar taşıt kredisi ürünleri aracılığıyla otomobil sektöründe de giderek daha fazla söz sahibi olmaya başlamıştır. Bu kapsamda taşıt kredisinin faiz oranlarını sektör üzerinde bir baskı olarak gören otomobil üreticileri ve satıcıları kendi finans şirketlerini kurmaya ve yine bu şirketler aracılığıyla kredi ihtiyacı olan tüketicilere bankalara nazaran çok daha cazip imkanlarla kredi vermeye başlamıştır. Tüketiciler otomobil üreticilerine ve satıcılarına yaptığı kredi başvurularına istinaden çok düşük faiz oranları ya da sıfır faiz imkanıyla 0 km ya da ikinci el araç satın alma imkanına sahip. Bu imkanı tüketicilere sunan kurumlardan birisi olan Birmot ikinci el faizsiz kredi kampanyası kapsamında 12 bin TL’de kadar finansman desteği sunuyor.

Birmot Sıfır Faizli İkinci El Araba Kredisi

Koç Holding’e bağlı olarak faaliyetlerine devam eden Birmot, tüketicilerin sıfır ve ikinci el araç satın almak için en sık tercih ettiği kurumlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz dönemlerde 2’nci el araç satın almak isteyenleri yakından ilgilendiren bir kampanya başlatan Birmot, 2’nci el araç satın almak isteyen tüketicilere 12 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi olanağı sunuyor.

Şirket, söz konusu kampanyayı yalnızca dönemsel bazda düzenliyor ve 1 aylık süreç içerisinde katılım sağlanması gerekiyor. Kredi ve faizsiz ödeme imkanına ek olarak Avis’ten 3 günlük bedava araç kiralama çeki hediyesi de veren Birmot aralarında Alfa Romeo, Audi, BMW, Ford, Fiat, Honda, Mercedes Benz, Volvo, Jeep, Renault ve Nissan markaları da olmak üzere ülkemizde en çok tercih edilen arabaların satışlarını gerçekleştiriyor.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır

Birmot’un sıfır faizli kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen tüketicilerin yapması gereken tek şey yetkili Birmot bayilerine gidip kredi başvurusunda bulunmaktır. Kredi başvurusunda bulunmadan önce hangi aracın satın alınacağına ve bu aracın nerede olduğuna da dikkat edilmelidir. Hali hazırda satışta olan ikinci el otomobillere ve bu otomobillerin Birmot’un hangi şubesinde olduğuna bakabilmek için yapılması gereken tek şey birmot.com.tr web adresine girmektir.

Diğer Kampanyalar

İkinci el araç kredisi kampanyalarına ek olarak sıfır km araçlar için de dönemsel bazda sıfır faizli kredi kampanyaları düzenlenmektedir. Bu kampanyalara katılım sağlamak isteyen tüketicilerin yapması gereken tek şey sık güncellenen Birmot kampanya listesini takip etmek ve başvuru tarihlerini kaçırmadan başvuruda bulunmaktır.

Hali hazırda katılım sağlanabilecek sıfır faizli kredi kampanyası Fiat 500L modeline ilişkindir. 500L model otomobil satın almak isteyen tüketiciler 40 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını 0 faiz imkanıyla karşılayabilir.

birmot ikinci el faizsiz 12000 tl tasit kredisi
birmot ikinci el faizsiz 12000 tl tasit kredisi

15 ay vadeyle kullanılabilen 40 bin TL’lik faizsiz kredidense daha uzun vade ya da daha yüksek limitli kredi ihtiyacı olan tüketicilerin de çok düşük faiz oranlarıyla bu ihtiyacını karşılaması mümkün. Tıpkı ikinci el araçlar için düzenlenen sıfır faizli kredi kampanyası gibi bu kredi imkanından yararlanmak isteyen tüketicilerin de en yakın yetkili Birmot bayisine gidip kredi başvurusunda bulunması yeterli olacaktır.

Sitemizde yer alan menü bölümünden marka bazlı sıfır faizli araba kampanyalarını bulabilir, bunun yanı sıra Wowwo ile Senetle Faizsiz Araba Alma konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku