Faizsiz Kredi Araba Konut

Beylikdüzü HEPİstanbul Konut Projesi Fiyatları 2018 (Faizsiz Kredi)

Son dönemlerin en yüksek yatırım potansiyeline sahip ilçeleri arasında gösterilen İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde toplamda 56 bin 800 metre kare alan üzerine inşa edilen Hep İstanbul Projesi ile toplamda 1424 dairenin satışı gerçekleştirilecek.

Tekfen Gayrimenkul Geliştirme firmasının yenilikçi modern mimarisi ve geniş sosyal alanlarıyla tam manasıyla bir yaşam alanına dönüşen Hep İstanbul projesi, faizsiz konut kredisi kullanılarak herkesin konut sahibi olabilmesini amaçlıyor.

Beylikdüzü Hep İstanbul Evleri Daire Fiyatları

Hep İstanbul Projesi kapsamında satışa sunulan dairelerin fiyatlarıyla ilgili Tekfen Gayrimenkul Geliştirme tarafından yapılan resmi açıklama şu şekildedir:

  • 1+1 daireler için 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 daireler için 530 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 daireler için 640 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 4+1 daireler için 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satış gerçekleştirilecektir.

Dairelerin büyüklükleri 1+1 için 70 ile 86 metrekare arasında, 2+1 için 115 ile 143 metrekare arasında, 3+1 için 157 ile 165 metrekare arasında, 4+1 için ise 165 metre kare ile 179 metrekare arasında değişiyor. Projenin toplam yatırım bedeli ise 500 milyon TL olarak açıklandı.

Beylikdüzü Hep İstanbul Evleri Faizsiz Kredi ve Ödeme Seçenekleri

Tekfen Gayrimenkul Geliştirme, ödeme seçenekleri konusunda oldukça esnek davranmış ve tüketicilerin bütçesini zorlamamak için de sektörde ilk defa gözlemlenen çeşitli ödeme alternatifleriyle hizmet vermeye başlamıştır.

Senetle konut satışı gerçekleştiren Tekfen Gayrimenkul Geliştirme, bunun için konut bedelinin % 25’lik kısmının peşin olarak ödenmesini % 50’lik bedelin ise 36 aya kadar taksitlendirilmesini talep ediyor. Geriye kalan % 25’lik konut bedeli ise 2019 ve 2020 yıllarında yılda 1 defa olmak üzere toplamda 2 taksitte geri ödenmeli.  Herhangi bir faiz ya da komisyon ödemesi yapılması söz konusu değil.

İlgili Yazı  Renk Mudanya Konut Projesi Fiyat Listesi Ödeme İmkanları

Hep İstanbul Nerede (Proje Satış Ofisi)

Oldukça geniş bir alan içerisinde toplamda 11 blok ve 14 sıra ev blokundan oluşan Hep İstanbul Projesi kapsamında konut sahibi olmak isteyen tüketiciler proje görsellerine ve daha ayrıntılı bilgiye erişmek için hepistanbul.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 8 437 numaralı satış ofisiyle irtibat kurabilir.

beylikduzu hepistanbul konut projesi

beylikduzu hepistanbul konut projesi nerede

Firma Adı : Tekfen

İnternet Sitesi : www.hepistanbul.com.tr

Telefon  : 444 8 437

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümden https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.