fbpx

Başkent Yonca Evleri Ankara Yenimahalle Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Başkent Sancak Sitesi Konut Yapı Kooperatifi güvencesiyle Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yükselen Başkent Yonca Evleri konut projesi kapsamında 543 konutun satışı gerçekleştirilecek.

Ankara’nın en hızlı değerlenen bölgelerinden Yenimahalle’de konuçlanan projedeki konut fiyatları 350 bin TL’den başlıyor. 4+1 tipindeki konutların büyüklükleri ise 197 metrekare. 2020 yılı içerisinde tamamlanıp teslim edilmesi beklenen konutların halen talep aşamasında olması kaynaklı indirimli fiyatlarla satışta olduğunu, hali hazırda satıştaki konutların % 30’unun satıldığını bilmekte yarar var. Avantajlı fiyatlarla konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin hızlı davranması gerekiyor.

Başkent Yonca Evleri Konut Projesi Özellikleri

Ankara’nın en hızlı değerlenen bölgelerinden Yenimahalle, son dönemlerde yoğun göç alan bölgelerden. Bu kapsamda konut ihtiyacını karşılamak için kolları sıvayan inşaat firmalarının yapıları yatırımcıların da ilgisini çekmiş durumda. Bölgedeki yatırım potansiyeli prim oranları dikkate alındığında oldukça makul seviyede.

Buna ek olarak bölgeye yerleşmek isteyen kişilerin de erkenden konut sahibi olabilmek adına hızlı davrandığını bilmek gerekiyor, çünkü talep aşamasındaki konutlar teslim sonrasında % 30 – % 40 oranında daha pahalıya satın alınıyor.

Hangi konutun satın alındığı önemli olmaksızın sahip olunan ortak özellikler ise şu şekilde:

  • Çocuk parkı,
  • Özel güvenlik noktaları,
  • Kameralı güvenlik sistemi,
  • Basketbol sahası,
  • Voleybol sahası,
  • Kapalı otopark,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Başkent Yonca Evleri Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa sunulan konutlar 4+1 tipinde ve büyüklüğü de 171 metrekare. İlgili konutların 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu açıklandı.

Başkent Yonca Evleri Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutlar için 40 bin TL peşinat ödemesi yapılması halinde arta kalan kısım için vadelendirme yapmak mümkün. Ödeme planının ne şekilde oluşturulacağı kooperatif ile yapılacak görüşme sonrasında netleşecek.Kooperatif, kişiye özel esnek ödeme planları oluşturabiliyor.

Başkent Yonca Evleri Konut Projesi Satış

İlgili konut projesi kapsamında satışa sunulan konutların resimleri ve spesifik özellikleri hakkında bilgi almak isteyen tüketicilerin web sitesini ziyaret etmesi yeterli. Daha spesifik sorular sormak ya da satış süreci hakkında bilgi edinmek isteyenlerin ise aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden satış ofisiyle irtibat kurması gerekiyor.

baskent yonca evleri ankara yenimahalle
baskent yonca evleri ankara yenimahalle

İnternet sitesi: baskentyoncaevleri.com
Telefon:
0312 231 2497
Proje Mevkii:
Ballıkuyumcu Mah. Piyale Paşa Cad. No:11 Ankara

Teslim Tarihi: Aralık 2020
Konut Sayısı
543

Sitemizde Ankarada Faizsiz Konut projeleri konusunda farklı alternatiflere ulaşabilir, dilerseniz de Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Vakıf Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku