fbpx

Azur Marmara İstanbul Sıfır Faizli Konut Projesi (Fiyatları, Nerede)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İstanbul Avrupa yakasının son dönemlerde en dikkat çeken ilçelerinden Beylikdüzü’nde toplamda 120 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Azur Marmara Evleri İstanbul Konut projesi ile toplamda 442 daire ve 100 ticari birimin satışı gerçekleştirilecek.

Satılabilir arsa alanının 30 bin metrekare olduğu proje içerisinde satışa çıkarılan daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde.

Hamam, jakuzi, kreş, kütüphane, otopark ve havuz gibi sosyal imkanların bulunduğu projenin en cezbedici noktalarından birisi de alternatif ödeme planı.

Azur Marmara Yakuplu Daire Fiyatları

Azur Marmara Yakuplu evleri modüler yapıda inşa edildi, bu nedenle çeşitli kombinasyonlarla talebi karşılayacak şekilde yeniden evrilmesi her an mümkün. Dolayısıyla projeyi yürüten Batı Beyler Yapı’da her tipteki daire için ayrı ayrı fiyat aralığı paylaşmak yerine metrekare birim fiyatının 3 bin 750 TL ile 4 bin TL arasında olduğunu duyurdu. Satın alınabilecek konutların büyüklükleri ise 90 metrekareden başlıyor.

Azur Marmara Yakuplu Faizsiz Konut Kredisi

Azur Marmara projesinden konut satın almak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği iki alternatif ödeme seçeneği bulunmaktadır.

İlk ödeme planı konut bedelinin % 30’luk kısmının peşin olarak ödenmesi ve kalan kısmın 36 ay vadeyle sıfır faizli olarak kredilendirmesi üzerine kuruludur.

İkinci ödeme planı ise % 40 oranında peşinat ödemesi yaptıktan sonra konut tesliminde ara ödeme yapılması ve arta kalan tutarın ise 24 ay vadeyle sıfır faizli taksitlendirilmesi üzerine kuruludur.

Banka kredisi çekilmesi halinde de indirimli faiz oranlarıyla 10 yıl vadeli borçlanabilen tüketicilerin kredileri en erken Ocak 2018’de başlayabiliyor. Konut kredisini indirimli tahsis edebilmek için anlaşmalı banka şubeleriyle irtibat kurulması gerekli.

Azur Marmara Satış

Azur Marmara Yakuplu projesinin resimlerine göz atmak isteyen tüketiciler manzaramarmara.com internet sitesini ziyaret edebilir. Satış öncesi prosedürler, sıfır faizli ödeme planları ve diğer konular hakkında bilgi edinmek isteyen tüketicilerin ise 444 34 14 numaralı satış ofisiyle irtibat kurması gerekli.

Azur Marmara
Azur Marmara Konut Projesi Fiyatları ve Lokasyonu

Firma Adı : Batı Beyler Yapı

İnternet Sitesi : manzaramarmara.com

Telefon : 444 34 14

Proje Mevkii : Marmara mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Yakuplu, Beylikdüzü, İstanbul

Teslim Tarihi : Haziran 2019

Konut Sayısı : 442

Sitemiz üzerinden İstanbul Sıfır Faizli Konut Projeleri ile ilgili daha fazla bilgilere buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku