fbpx

Avenue İstanbul Büyükçekmece Konut Projesi Faizsiz Ödeme İmkanı

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Gül İnşaat güvencesiyle İstanbul’un en değerli bölgelerinden Büyükçekmece’de toplamda 30 bin 660 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Avenue İstanbul Konut Projesi kapsamında 436 konutun satışı gerçekleştirilecektir. İlgili konutların büyüklükleri 89 metrekareden fiyatları ise 443 bin TL’den başlamaktadır.

Avenue İstanbul Büyükçekmece Proje Özellikleri

Proje toplamda 30 dönümlük bir arsa alanım üzerinde konuşlandırıldı. 22 kattan oluşan 2 farklı bloktan oluşan proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları net büyüklüklerine göre değişmekte fakat büyüklükleriyle farklı olarak sahip oldukları çeşitli ortak özellikleri de var:

  • Özel güvenlik,
  • Kameralı güvenlik sistemi,
  • Jeneratör,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıyım yönetmeliğine uygun.

Avenue İstanbul konutlarının tamamı alışveriş merkezi üzerine inşa ediliyor ve bu özelliğiyle Avenue İstanbul AVM üzerinde yükselen ilk konut projesi olma özelliği taşıyor. TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’ne oldukça yakın bir yerde bulunan konutlar Barış Akçakaya Hatıra Ormanı’nın da hemen yanı başında. Hali hazırda ön satış döneminde olunduğu için avantajlı fiyatlarla konut sahibi olunabilmesini mümkün kılan projenin bulunduğu bölge itibariyle ciddi bir yatırım potansiyeli taşıdığını da belirtmekte fayda var. Projenin teslimattan sonra yatırımcısına % 40 kadar prim yaptıracağı tahmin ediliyor.

Avenue İstanbul Proje Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları büyüklüklerine bağlı olarak değişmektedir, bu kapsamda:

  • Büyüklükleri 89 metrekare olan 1+1 daireler 443 bin TL’den,
  • Büyüklükleri 139 metrekare ile 156 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 631 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen,
  • Büyüklüğü 187 metrekare olan 3+1 daireler ise 960 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Avenue İstanbul Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutlar için faizsiz kredi imkanı sağlanıyor. Tüketiciler % 25 peşinat ödemesi yaptıktan sonra arta kalan % 75’lik kısım için 18 ay sıfır faizli vadelendirme ya da 25 ay ile 120 ay arasında değişen vadelerle düşük faizli banka kredisi kullanma imkanına sahip.

avenue istanbul fiyat listesi özellikler ve taksitlendirme
avenue istanbul faizsiz konut projesi

İnternet sitesi: avenueistanbul.com

Telefon: 444 43 28

Proje Mevkii: Cumhuriyet Mahallesi, Gürpınar Yolu Caddesi, No: 1, Büyükçekmece, İstanbul.

Teslim Tarihi: Aralık 2019

Konut Sayısı: 436

Sitemizde İstanbuldaki  Faizsiz Konut projeleri konusunda farklı alternatiflere buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul ulaşabilir, dilerseniz de Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku