fbpx

Avangart İstanbul Gül Proje Fiyatları 60 Ay Sıfır Faiz Ödeme

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Gül Proje imzasıyla İstanbul’un yükselen değerlerinden Seyrantepe’de toplamda 27 bin 292 metrekare alan üzerine inşa edilen Avangart İstanbul isimli yaşam alanı kapsamında toplamda 935 konut ve 18 ticari birim satışı gerçekleştirilecek. Proje, her biri 11 ve 12 katlı olmak üzere yükselen 8 bloktan oluşuyor. Konut satın almak isteyen tüketicilerin proje kapsamında yararlanabileceği oldukça cazip ödeme seçenekleri ve indirimli fiyat avantajları bulunuyor.

Avangart İstanbul Özellikleri

  • 935 dairenin satışa çıkarıldığı Avangart İstanbul projesi tam anlamıyla bireylere bir yaşam alanı oluşturma çabasındadır ve bu kapsamda bireylerin kendisini huzur ve güven içerisinde hissedeceği her ince detay düşünülmüştür.
  • Tam donanımlı spor salonları, restoranlar, güvenlik görevlileri, güvenlik kameraları, ücretsiz kapalı otopark, hamam ve çocuklar için oyun alanları.
  • Acil durumlar için su deposu, hidrofor, elektrik kesintileri için jeneratör, sertifikalı yangın merdivenleri, asansörler, yük asansörleri, paratoner, lobi, resepsiyon.
  • Isı pay ölçer ile kullanılan merkezi ısıtma teknolojisinden yararlanılmaktadır.
  • Deprem yönetmeliği ve son yalıtım yönetmeliğine uygun şekilde inşa edildi.

Avangart İstanbul Fiyat Listesi

Avangart İstanbul projesinde satışa çıkarılan konutların fiyatlarıyla ilgili açıklama yapan Gül Proje’nin yayımladığı fiyat listesi şu şekildedir:

  • 1+0 daireler için 480 bin TL’den,
  • 1+1 daireler için 688 bin TL’den başlayan fiyatlarla satış gerçekleştirilir.

Modüler inşaat teknolojisinden yararlanılan Avangart İstanbul Projesi’nde satışa çıkarılan 2+1, 3+1 ve 4+1 tipteki konutların satış bedelleri ise 7 bin 142 TL’den başlayan metrekare birim fiyatıyla hesaplanacaktır.

Avangart İstanbul Sıfır Faizli Konut Kredisi

Avangart İstanbul projesi kapsamında konut satın almak isteyen tüketiciler Gül Proje tarafından kendilerine tanınan sıfır faiz imkanından yararlanabilir.

60 ay vadeyle kullanılabilen sıfır faizli konut kredisi için herhangi bir peşinat ödemesi yapmaya gerek yoktur.

Daha düşük taksit tutarlarıyla daha uzun vadede ödeme yapmak isteyen tüketiciler ise Gül Proje ile protokol imzalayan banka şubelerinden % 0,53’ten başlayan faiz oranlarıyla 10 yıl vadeli konut kredilerine başvuru iletebilir. % 0,53 faiz oranı konut kredisi piyasa ortalamasının oldukça altındadır.

avangart istanbul gul proje fiyatlari 60 ay sifir faiz odeme
avangart istanbul gul proje fiyatlari 60 ay sifir faiz odeme

Firma Adı : Gül Proje

İnternet Sitesi : avangartistanbul.com

Telefon : 0212 289 85 85

Proje Mevkii : Ayazağa Mahallesi, Cendere Caddesi, 112 / A Seyrantepe, İstanbul

Teslim Tarihi : Haziran 2019

Konut Sayısı : 935

Sitemiz üzerinden İstanbul Avrupa Yakası Konut Projeleri ile ilgili daha geniş bilgilere buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul/avrupa-yakasi ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku