fbpx

Audi Sıfır Faizli Kredi Kampanyası Detayları ve Modeller

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Faizsiz Kredi ile Audi Kampanyası

Son teknolojiye sahip Audi marka araçların bazı modelleri için ayı süresince geçerli olacak. Üstün özellikli Audi marka araçlar sizlere avantajlı faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile beraber geliyor. Audi markasının pahalı olması her ne kadar tüketicileri biraz uzaklaştırsa da, bu kampanyalar ile beraber herkes hayalini kurduğu Audi marka araçlara sahip olacak. Audi marka araç kampanyalarını faizsiz kredi imkanlarını öğrenmek için yazımızı detaylı olarak okuyabilirsiniz. Şimdi Audi kampanyaları nelerdir ve Audi ödeme kolaylıkları nelerdir gibi sorulara cevap vereceğiz.

Audi Kampanyaları

Audi kampanyası süresince Audi A4 1.4 TFSI benzinli ve 2.0 TDI dizel modelleri kasım ayına özel avantajlı fiyatlardan sizlere sunulmaktadır. 2017 yılının son çeyreğine gelindiğinde, sınırlı sayıdaki Audi A4 1.4 TFSI’lara 60.000 TL kredi ve 24 ay vade, %0 faiz, Audi A4 2.0 TDI modellerine de 24 ay vade %0 faiz 70.000 TL kredi avantajıyla sahip olabileceksiniz.

Kampanya Detayları Nelerdir?

Yıl sonuna kadar geçerli olacak bu kampanya ile beraber, Audi A4 1.4 için ZUBİZU üyelerine özel, belirtilen limitler için 24 ay vade aktif olmaktadır. 60.000 TL kredi kullanımı için Audi kaskosu kullanımı zorunludur ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanya aktif olmaktadır. Audi A4 2.0 için ise, 70.000 TL kredi kullanımı ile birlikte Audi Kasko zorunludur ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması geçerli olmaktadır. ZUBİZU mobil uygulamasını, Apple Store ve Google Play’dan herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Audi A4 1.4 Turbo FSI modelleri 47.551 €’dan, Audi A4 2.0 TDI modelleri ise 65.077 €’dan başlayan fiyatlardan sizlere sunulmaktadır.

Audi A4 1.4 TFSI

Dört silindirli 1.4 TFSI kompakt benzinli motor, 110 kW (150 HP) gücü ve 250 Nm tork değeri ile Audi A4 Sedan’ı 0’dan 100 km/s’e 8,5 saniyede ulaşım sağmaktadır ve 210 km/s maksimum hızı olmaktadır Alüminyum karter sayesinde motorun ağırlığı 100 kg’nin biraz daha üzerindedir.

Audi 2.0 TDI

2.0 TDI dizel motor 400 Nm tork değerini içerisinde barındırmaktadır ve 140 kW (190 HP) güç üretiyor. Sürüş performansı 150 HP’de bile etkileyici olmaktadır. Audi A4 Sedan, hareketsiz konumdan 100 km/s referans noktasına 8,7 saniyede ulaşım sağlar ve 219 km/s kadar hızlanabilir. 190 HP’lik (140 kW) versiyonda A4 Sedan, 0’dan 100 km/s’e 7,7 saniyede hızlanır ve azami hızı 237 km/s’tir.

audi faizsiz kredi
audi a4 modeline ozel faizsiz kredi imkani

Audi Kredileri Nasıl Alınır?

Yukarıda yazılmış olan krediler için kredi notu ön plana çıkmaktadır. Audi kredilerinde sizlerin risk raporuna bakılır ve ortaya çıkan nota göre kredi verilir. Bu konuda satıcı bayinin prosüdürleri farklılık göstermektedir. Buna ek olarak kredilerin alınabilmesi için sizlerin en yakında olan Audi bayilerine gitmeniz gerekmektedir. Bayilerden alınacak olan araçlarda aktif olan kampanyalarda, satıcı bayi değişiklik yapmakta özgürdür.

Sitemiz üzerinden tüm marka ve modellerin Araba Kampanyaları konusunda bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku