fbpx

Atabilge İncek Ankara Gölbaşı Konut Projesi Fiyat Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Atabilke İncek Konut Yapı Kooperatifi imzasıyla Ankara’nın en değerli bölgelerinden Gölbaşı’nda toplamda 50 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Atabilge İncek konut projesi kapsamında 696 konutun satışı gerçekleştirilecek. Ankara’nın üst gelir grubuna hitap eden ilçelerinden birisinde yani Gölbaşı’nda hayata geçirilecek olan proje kapsamında satışa sunulan konutlar Ekim 2019’da 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Atabilge İncek Proje Özellikleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutların büyüklükleri 90 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor. 2+2, 3+2 ve 4.5+2 olmak üzere 3 farklı tipteki konutların fiyat aralığı ise 490 bin TL ile 660 bin TL arasında değişim gösteriyor.

Kooperatif tarafından üstlenilen konut projesi oldukça yeşil bir alanda çeşitli sosyal faaliyet alanlarıyla satışa sunuldu. Hangi konutun satın alınacağı önemsiz olmak üzere sahip olunacak ortak özellikler şu şekilde:

  • Kapalı yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Sauna,
  • Hamam,
  • Spor salonu,
  • Sinema,
  • Açık ve kapalı otopark,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Her konuta özel balkonun da bulunduğu projenin bulunduğu bölge ve Ankara’nın göç alıyor olması itibariyle ciddi bir yatırım potansiyeli taşıdığını da belirtmekte fayda var.

Atabilge İncek Proje Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa sunulan konutların fiyatlarıyla ilgili net bir açıklama yapılmış değil. Firma bunun yerine taban ve tavan fiyata ilişkin açıklama yapmakla yetindi, talep edilen konutun satış fiyatını firma ile irtibat kurduktan sonra öğrenmek mümkün. Tüketiciler en az 490 bin TL, en fazla 660 bin TL ödeyerek Gölbaşı’nda ev sahibi olabilir.

Atabilge İncel Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların tamamı banka kredisi için uygun durumda. Firma, kredi kullanmak isteyen tüketicilerin isteyeceği belgeleri temin etmek konusunda yardımcı olmakta, faizsiz kredi kullanmak için katılım bankalarıyla temas kurmak mümkün. Banka kredisi dışında sağlanan herhangi bir ödeme kolaylığı bulunmuyor.

atabilge incek golbasi fiyat listesi
atabilge incek golbasi konut projesi

İnternet sitesi: atabilge.com

Telefon: 0312 287 82 47

Proje Mevkii: Başlar Cad. Kızılcaşar Mah. 06830 Gölbaşı/Ankara

Teslim Tarihi: Ekim 2019

Konut Sayısı 696

Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı okuyabilir, bunun yanı sıra Ankarada Konut Projeleri ile ilgili daha fazla bilgi için ise bu bölümü https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/ankara ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku