fbpx

Arya Mudanya Konut Projesi Fiyatları ve Lokasyonu

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Atış Yapı güvencesiyle Bursa’nın Mudanya ilçesinde toplamda 3500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Arya Mudanya Konut Projesi kapsamında 76 dairenin inşaat firmasından satışı gerçekleştirilecek. Büyüklükleri 37 metrekare ile  57 metrekare arasında değişen konutların 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Arya Mudanya Daire Fiyatları

Arya Mudanya projesi kapsamında inşa edilen konutların büyüklükleri 37 ile 57 metrekare değişiyor. Tercih edilebilecek daire tipleri ise 1+1 ve 2+1’le sınırlı. Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların satış fiyatlarıyla ilgili açıklama yapan Atış Yapı:

  • 1+1 tipteki dairelerin 139 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 tipteki dairelerin 180 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağını açıkladı.

Arya Mudanya Konut Kredisi

Arya Mudanya projesi için bir ödeme planı kampanyası hazırlayan Atış İnşaat, % 30 oranında peşinat ödemesi yapılması halinde arta kalan tutarın taksitlendirilmesini mümkün kılmıştır. Konut bedelinin % 30’unu peşinen ödeyen tüketiciler arta kalan % 70’lik kısmı banka kredisi ile tahsis etmektedir. Krediye aracılık eden Atış İnşaat’ın düşük faiz ve uygun fiyat avantajı sıfır faizli kredi imkanı sağlamamasına rağmen sifirfaizli.com’da yayınlanmasını gerekli kılmıştır.

Arya Mudanya Projesi Özellikleri

Arya Mudanya projesi kapsamında Bursa’nın dinamiği en yüksek ilçelerinden Mudanya’da konut sahibi olunması mümkün kılınmıştır. Bu açıdan konutlarda oturmaktan ziyade yatırım amacıyla dahi konut satın alınması düşünülebilir.

Gayrimenkul uzmanlarının proje özelinde yaptığı değerlendirmeye göre satın alınan konutların teslim edilmesinden sonra % 30 oranında prim yapacağı düşünülüyor.

Konut sahipleri:

  • Yüzme havuzu,
  • Oyun parkı,
  • Güvenlik,
  • Futbol ve basketbol alanı,
  • Kapalı otopark imkanına da sahip oluyor.

İnşa edilen konutlar için zemin etüdü yapılmış ve deprem, yalıtım yönetmeliğine uygunluk sertifikası alınmıştır.

Arya Mudanya Satış

Arya Mudanya projesi kapsamında konut sahibi olmak isteyen tüketicilerin satış ofisiyle irtibat kurması gerekiyor. Kredi kullanmak isteyen tüketicilerin aracılık işlemlerini de yine satış ofisi üstlenmiş durumdadır.

Konut projesinin resimlerine ve daha detaylı bilgiye erişmek isteyenlerin proje özelinde hazırlanan web sitesini ziyaret etmesi gerekiyor. Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların % 85’i satılmış durumdadır. Dairelerin inşaatı halen devam etmekte ve tahminen Haziran 2019’da teslim edilmesi planlanmaktadır.

arya mudanya konut projesi
arya mudanya konut projesi fiyatlari ve lokasyonu

Adres: Altıntaş mahallesi, altıntaş yolu 1’nci km, Mudanya, Bursa,

Telefon: 444 90 16

Web site: atisyapi.com.tr

Sitemiz üzerinden Bursa Konut Projeleri ile ilgili daha fazla güncel bilgi ve projelere buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/bursa ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku