fbpx

Arkat Green Mudanya Konut Projesi Fiyatları ve Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Arkat Yapı imzasıyla Bursa’nın yükselen değeri Mudanya ilçesinde toplamda 11 bin metrekare alanın üzerinde inşa edilen Arkat Green Konut Projesi ile toplamda 36 konut satışa çıkarılmış durumda. 4+1 tipindeki geniş dairelerin fiyatları 850 bin TL’den başlıyor. Uygun ödeme seçenekleri ile çok kısa bir süre içerisinde ev sahibi olunması mümkün.

Arkat Green Konut Projesi Özellikleri

Modüler yapıda inşa edilen konutların tümü 4+1 tipinde ve dubleks. Yine de talep edilmesi halinde konutların 5+1 şeklinde düzenlenmesi de mümkün. Bursa’nın Mudanya ilçesinde Göynüklü civarında inşa edileceği açıklanan Arkat Green Konut Projesi, her geçen gün daha da değerleniyor. Bu kapsamda indirimli fiyat avantajlarından yararlanılması ve yatırım yapılması da düşünülebilir.

İnşa edilecek konutların ve projenin genel özellikleri ise şu şekilde:

  • Yüzme havuzu,
  • Spor salonu,
  • Kameralı güvenlik,
  • Özel güvenlik,
  • Deniz ve orman manzarası,
  • Kapalı otopark,
  • asansör,
  • Ebeveyn banyosu,
  • Yapı denetimi, zemin etüdü yapılmış, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Arkat Green Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların tamamı 4+1 ve dubleks tipindedir. Brüt büyüklükleri 225 metrekare olarak açıklanan konutların fiyatları 850 bin TL’den başlamaktadır. İnşa edilecek konutun özellikleriyle ilgili müşterinin de taleplerini dinleyebileceğini açıklayan Arkat Yapı, bu nedenle üst limit konusunda ucu açık bırakmıştır.

Arkat Green Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

İnşa edilen konutların şirket içerisinde 12 taksitle sıfır faizli olarak satın alınması mümkün. 12 aylık vadede sıfır faiz imkanına ek olarak banka kredilerine de başvuru yapılabiliyor.

Arkat Green Konut Projesi Satış

Ödeme seçenekleri, banka kredisi veya inşa edilecek konutların özellikleri hakkında bilgi edinmek ve konut satın almak için şirketin bölgedeki satış ofisiyle irtibat kurulması gerekiyor. Proje görsellerine erişmek ve örnek daire resimlerine göz atmak isteyenlerin ise aşağıda yer alan proje web sitesini ziyaret etmesi yeterli olacaktır.

arkat green mudanya konut projesi
arkat green mudanya konut projesi fiyatlari ve detaylar

Firma adı: Arkat Yapı

İnternet sitesi: arkatyapi.com

Telefon: 0224 453 45 70

Proje Mevkii: Göynüklü mahallesi, Göynüklü köyü iç yolu, 16960, Mudanya, Bursa.

Teslim Tarihi: Kasım 2018

Konut Sayısı: 36

Sitemizde Bursa Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/bursa ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku