fbpx

Aqua City Bursa Osmangazi Konut Projesi Fiyatları ve Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sinpaş Kent Yatırım A.Ş. güvencesiyle Bursa’nın değeri giderek artan Osmangazi ilçesinde Demirtaş ‘ta yükselen Aqua City Bursa projesi kapsamında 508 konut satışa çıkarılmıştır. Büyüklükleri 63 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen konutların satış fiyatı ise 177 bin TL ile 750 bin TL aralığındadır.

Aqua City Bursa Proje Özellikleri

7 bloktan oluşan proje kapsamında satışa çıkarılan daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+2 tipindedir. Bütçesine ve talep ettiği standartlara uygun olarak bol seçeneği bulunan tüketiciler satın alacakları konuta ek olarak binlerce metrekare alan üzerinde yapılmış peyzaj çalışması sayesinde huzuru da bulabilmektedir.

Yapımı halen devam eden proje henüz ön talep aşamasındadır ve bu nedenle fiyatlar oldukça caziptir. Henüz fiyatlar indirimliyken satın alınabilecek konutlar ciddi yatırım değeri taşımaktadır. Projenin sona ermesi ve dairelerin teslim edilmesi sonrasında yatırımcısına kira getirisinin 1000 TL olması beklenmektedir.

Aqua City Bursa Fiyat Listesi

Aqua City Bursa projesi kapsamında satışa çıkarılan konutlar büyüklüklerine göre fiyatlanmış durumdadır. Bu kapsamda konutların fiyat listesiyle ilgili açıklama yapan Sinpaş’ın bildirisi su şekildedir:

  • Büyüklükleri 63 metrekare ile 82 metrekare arasında değişen 1+1 konutlar 177 bin TL’den,
  • Büyüklükleri 88 metrekare ile 142 metrekare arasında değişen 2+1 konutlar 225 bin TL’den,
  • Büyüklükleri 147 metrekare ile 167 metrekare arasında değişen 3+1 konutlar 433 bin TL’den,
  • Büyüklükleri 172 metrekare ile 176 metrekare arasında değişen 4+1 konutlar 505 bin TL’den,
  • Büyüklüğü 240 metrekare olan konutlar 750 bin TL’den satılacaktır.

Ön talep aşamasında olunmasından dolayı konut fiyatlarında aşağı ya da yukarı yönde değişiklikler olabileceği unutulmamalıdır. Güncel fiyat listesinin durumunu öğrenmek isteyen tüketicilerin satış ofisi ile irtibata geçmesi yeterli olacaktır.

Aqua City Ödeme Seçenekleri

Aqua City projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların Sinpaş’ın diğer konutlarında olduğu gibi çeşitli faizsiz ödeme seçeneklerine sahip olacağı tahmin edilmektedir fakat henüz ödeme seçenekleriyle ilgili bir açıklama yapılmamıştır.

Aqua City Satış

Aqua City projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların özellikler, ödeme seçenekleri vb. konularda sorular sormak ve satış işlemlerini başlatabilmek için satış ofisiyle irtibat kurulması gerekmektedir.

aqua city bursa osmangazi fiyatlar özellikler
aqua city bursa osmangazi konut projesi

Firma adı: Sinpaş Kent Yatırımları A.Ş.

İnternet sitesi: aquacitybursa.com

Telefon: 0224 257 13 63

Proje Mevkii: Eski Yalova Yolu, Demirtaş, Bursa

Teslim Tarihi: Kasım 2020

Konut Sayısı: 508

Sitemizde Bursa Konut Projeleri konusunda bir çok alternatife anında buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/bursa ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku