fbpx

Antalya Kepez Ekşioğlu Severler Konut Projesi Taksit İmkanı

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın en hızlı değerlenen bölgelerinden Kepez’de toplamda iki bloktan oluşan Ekşioğlu Severler Apartmanı konut projesi kapsamında 28 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. 2+1 ile 5+1 olmak üzere iki farklı tipteki konutların fiyatları 275 bin TL’den başlamaktadır. Halen ön talep aşamasında olan konut projesinin avantajlı fiyat ve ödeme planı imkanlarından yararlanmak isteyen tüketicilerin aceleci davranması yararlı olabilir.

Ekşioğlu Apartmanı Konut Projesi Özellikleri

Proje toplamda 2 blok ve 28 daireden oluşuyor. Proje içerisinde ticari ünitelere de yer verildi. 90 metrekareden başlayan büyüklükleriyle standart bir daireden beklenen herşeyi tüketiciye sunabilen konutlar yüksek kaliteye sahip yapı malzemeleriyle bezendi. Proje kapsamında ev sahiplerine sunulan özellikleri şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Açık otopark,
  • Asansör,
  • Merkezi klima,
  • Balkon,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Yatay bir mimarinin benimsendiği konutların büyüklükleri 80 metrekare ile 200 metrekare arasında değişmektedir. İki bloğun ilkinin 2018’in Mart ayı içerisinde ikincisinin ise Ağustos ayı içerisinde tamamen bitirilip teslim edilmesi planlanıyor. Bu süreçte halen ön talep aşamasındaki fiyat avantajlarından yararlanılması da mümkün. Konumu ve potansiyeli itibariyle yatırıma da uygun olan konutların çevresinde lise, üniversite fakültesi, sağlık ocağı, market, ilköğretim okulu, tramvay durağı, otobüs durağı vb. de yer almaktadır. Şehrin en önemli merkezlerine yakın bir noktada bulunan projenin bir cephesi Avni Tolunay Caddesi’ne diğer cephesi Gazi Bulvarı’na bakmaktadır.

Ekşioğu & Severler Apartmanı Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları 275 bin TL’den başlamaktadır. Birim bazlı fiyatlamanın yapıldığı projede hangi dairenin satın alınacağına karar verildikten sonra fiyat bilgisi öğrenilebilmektedir. Ayrıntılı bilgi için inşaat firmasıyla irtibat kurmak yeterlidir.

Ekşioğlu & Severler Apartmanı Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların ödemeleri için kişi özelinde plan oluşturulabilmektedir. Avantajlı ödeme planlarıyla ilgili bilgi talebi olan tüketicilerin firmayla iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

antalya kepez eksioglu fiyatları detaylar
antalya kepez eksioglu severler konut projesi

İnternet sitesi: Ekşioğlu İnşaat

Telefon: 0242 259 3558

Proje Mevkii: Gazi Bulvarı, Kepez, Antalya.

Teslim Tarihi: Ağustos 2018

Konut Sayısı: 28

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/antalya ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku