fbpx

Antalya Alanya Emerald Park Konut Projesi Fiyat Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın en turistik ve popüler bölgelerinden Alanya’da değeri hızla artan bir bölgede toplamda 9600 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Emerald Park konut projesi kapsamında 238 dairenin satışı gerçekleşecektir. 88 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutların büyüklükleri ise 36 metrekareden başlamaktadır.

Emerald Park Proje Özellikleri

Emerald Park projesi kapsamında satışa çıkarılan konutlar 1+0, 1+1, 2+1 olmak üzere 3 farklı tiptedir. Plajlara, belediyeye ve şehir merkezine yürüme mesafesinde konumlandırılan proje mükemmel bir manzaraya da sahiptir. Proje kapsamında ev sahiplerine sunulan çeşitli özellikleri şu şekilde listelemek mümkündür:

  • Asansör, basınçlı su, jeneratör, çift camlı pencere, çelik kapı, amerikan kapı, ısı yalıtımı, spot ışık, klima ve seramik karo döşeme,
  • Yüzme havuzu,
  • Çocuklar için ayrı yüzme havuzu ve oyun parkı,
  • Su kaydırakları, hamam, masaj salonu ve sauna,
  • Spor merkezi,
  • Özel güvenlik personeli ve kameralı güvenlik sistemi,
  • Kapıcı,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Emerald Park Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan 1+0 konutlar 36 metrekare, 1+1 daireler 50 metrekare, 2+1 daireler 74 metrekare ile 127 metrekare arasında değişen, 3+ 1 daireler ise 155 metrekare ile 168 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahiptir. Daire fiyatları ise 88 bin TL ile 571 bin TL arasında değişmektedir. Onlarca farklı tipte daire olduğu için neredeyse her dairenin farklı fiyata sahip olduğundan söz edilebilir. Dolayısıyla 88 bin TL ile 571 bin TL arasında değişen fiyatlardan hangisinden yararlanılacağı ancak firma ile yapılacak görüşme sonrasında netlik kazanacaktır.

Emerald Park Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların tamamı banka kredisi için uygun durumdadır. Ev sahibi olmak ve faizsiz kredi kullanmak isteyen tüketiciler katılım bankalarıyla ya da Fuzulev, Birevim, Eminevim gibi oluşumlarla iletişime geçebilir.

alanya emerald park fiyat listesi
alanya emerald park konut projesi

İnternet sitesi: emeraldparkalanya.com

Telefon: 0242 511 99 90

Proje Mevkii:Şekerhane mahallesi, Besim Ağa Sokak, Baba Apartmanı, No: 4, Alanya, Antalya.

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Konut Sayısı: 238

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/antalya ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku