fbpx

Anka Cadde Yaşamkent Ankara Konut Projesi Fiyatları Taksitli

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Ankara Konut Projeleri arasında Anka İnşaat güvencesiyle Ankara’nın giderek değerlenen Çayyolu ilçesinde toplamda 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen konut projesi Anka Cadde Yaşamkent ile 105 konutun satışı gerçekleştirilecek. 390 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla satışa sunulan konutların 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Anka Cadde Yaşamkent Proje Özellikleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutlar 1+1 ve 2+1 tipinde. Tüketiciler ilgili konutları satın aldığında sadece ev sahibi olmakla kalmıyor aynı zamanda bir yaşam alanını da hayatına dahil ediyor. Oldukça zengin sosyal donatıların bulunduğu konut projesinde peyzaj alanı da var ve doğayla iç içe bir yaşam sürülmesi hayal olmaktan çıkarılmış durumda.

Ticari ünitelerin de bulunduğu konut projesinin teslimattan sonra yatırımcısına 1500 TL civarında kira getirisi elde ettireceği tahmin ediliyor. Hangi konutun satın alındığı fark etmeksizin sahip olunacak ortak özellikler ise şu şekilde:

  • Açık otopark,
  • Jeneratör,
  • Asansör,
  • Yük asansörü,
  • Balkon,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Proje tek bloktan oluşuyor ve eşsiz bir manzaraya sahip. Mimari açıdan oldukça modern ve şık bir görünüme sahip proje kapsamında yüksek kaliteli yapı materyallerine yer verildi. Satışa sunulan konutların yatırımcısına % 20 civarında prim yapacağı tahmin ediliyor.

Anka Cadde Yaşamkent Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa sunulan konutların fiyatları büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Bu kapsamda:

  • Büyüklükleri 70 metrekare olan 1+1 daireler 390 bin TL ile 495 bin TL,
  • Büyüklükleri 105 metrekare olan 2+1 daireler 470 bin TL ile 655 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcı bulabiliyor.

Anka Cadde Yaşamkent Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutların satışı için kişiye özel esnek ödeme planları oluşturulabiliyor. Bu kapsamda kişiler kendilerine en uygun düşecek ödeme planlarının oluşturulabilmesi için firma ile görüşme yapma imkanına sahip. Ek olarak banka kredisi de çekilebilir, herhangi bir konut için faizsiz banka kredisi kullanmak isteyenlerin katılım bankalarıyla temas kurması gerekiyor.

anka cadde yasamkent ankara
anka cadde yasamkent ankara konut projesi

İnternet sitesi: ankacadde.com.tr

Telefon: 0312 217 50 89

Proje Mevkii: Yaşamkent Mah. 3250 Cd. No:17 Çayyolu / Ankara

Teslim Tarihi: Haziran 2019

Konut Sayısı 105

Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı buradan https://sifirfaizli.com/ziraat-katilim-konut-kredisi-hesaplama-50-100-150-200-bin-tl/ okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku