fbpx

Anında Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bir katılım bankası olması itibariyle tüketicilerine faizsiz hizmet vermek durumunda olan Albaraka Türk Katılım Bankası, sanılanın aksine kredi kartlarıyla ilgili oldukça fazla sayıda ürün alternatifi sunmaktadır. Kısa süre içerisinde temin edilebilen bu kartların her biri kendi özelinde çeşitli özellik ve avantajlara sahiptir. Bu kapsamda başvuru yapan tüketiciler için Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve alternatif kartlarla ilgili bazı konulara değinilmesi yararlı olacaktır.

Albaraka Türk Kredi Kartları

Albaraka Türk Katılım Bankası ile kredi kartları konusunda çalışmak isteyen tüketicilerin istifade edebileceği ürünler World Gold Kart, World Klasik Kart ve Gold Platinum Kart olarak bilinmektedir. Bu kartların her biri için doğrudan başvuru iletilebilir, yani kartlar arasında geçiş sağlayabilmek için diğer bankalardan farklı olarak düzenli kullanım ya da harcama sözü gibi şartlar yoktur.

World Klasik Kart

Bir kredi kartına ilişkin tüm beklentilere yanıt veren bu kart sayesinde yapılan harcamaların taksitlendirilmesi, nakit avans çekilmesi, World üyesi iş yerlerine özel olarak düzenlenen kampanyalara katılım sağlanması mümkün olur. Tüketiciler bu kredi kartıyla fatura ödemesi, mail order vb. tüm işlemlerini yapabilir.

World Gold Kart

World Gold Kart sayesinde yapılan harcamaların World üyesi iş yerlerinde vade farksız taksitlendirilmesi, nakit avans çekilmesi, internet bankacılığı uygulaması yardımıyla tüm ekstre detayına erişilmesi, World üyesi iş yerlerinin tüm avantajlarından yararlanılması ve tüm World kampanyalarına katılım sağlanması mümkündür. 50 TL’ye kadar temassız ve şifresiz işlem imkanı da sağlayan World Gold Kart bu sayede düşük miktarlı harcamalarda zaman tasarrufu sağlamaktadır.

World Platinum

World Platinum kredi kartına başvuru ileten tüketiciler yaptığı tüm harcamalardan World Puan kazanır ve kazandığı puanları farklı harcamalarında kullanmak üzere biriktirebilir. Türkiye’nin en yaygın üye işyeri ağına sahip World markasıyla çalışan Albaraka Türk bu sayede tüketicilerinin yararlanabileceği birbirinden farklı onlarca alternatif kampanya imkanı da sağlamış olur.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Albaraka Türk Katılım Bankası, iletilen kredi kartı başvurularını 24 saat içerisinde sonuçlandırmakta ve değerlendirme sonucunu tüketiciye kısa mesaj olarak iletmektedir. Eğer başvurunuzun üzerinden 24 saat geçtiyse fakat halen bir geri dönüş alamadıysanız yapmanız gereken 0850 222 5 666 numaralı Albaraka Türk çağrı merkezini aramak ve müşteri temsilcisinden yardım istemektir.

Kart Ne Zaman Gelir

Şehir merkezinde yaşayan tüketiciler genellikle 7 gün içerisinde kartını teslim alır, ancak taşrada oturan tüketiciler için bu süre 3 gün daha uzayabilmektedir. Hatta bazı durumlarda tüketicilerin kargo kapsamı içerisinde oturmuyor olması itibariyle en yakın Albaraka Türk şubesine bırakılan kartını doğrudan teslim alması dahi gerekebilir. Süreç ve kargo takibi için de yine 0850 222 5 666 numaralı çağrı merkeziyle irtibat kurulması gerekmektedir.

aninda albaraka kredi karti basvuru sonucu ogrenme
albaraka kredi karti basvuru sonucu sorgulama

Kart Açık Mı Geliyor?

Kredi kartları kullanıma açık fakat şifresiz olarak teslim edilmektedir. Şifresiz bir kredi kartının kullanılması mümkün değildir. Tüketiciler şifre belirleyinceye kadar kartın güvende olduğundan emin olunabilir. Şifre sadece kartın hamili tarafından belirlenebilmekte ve belirlenmesi sırasında çeşitli güvenlik teyitlerinin verilmesi gerekmektedir.

Sizler için daha önceden kaleme aldığımız Faizsiz Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz 5 Katılım Bankası konulu yazımızı da buradan https://sifirfaizli.com/faizsiz-kredi-karti-basvurusu-yapabileceginiz-5-katilim-bankasi/ okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku