fbpx

Alya Penta Beylikdüzü Satılık Sıfır Faizli Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İstanbul Avrupa Yakası; her geçen gün daha da değerlenen ve hatta son 5 yıl içerisinde satışa çıkarılan konutlarının fiyatları % 94 oranında değişen ilçesi Beylikdüzü’nde toplamda 3565 metrekare alan üzerine inşa edilen Alya Penta Evleri için Akkuş Gayrimenkul tarafından başlatılan faizsiz konut kredisi kampanyası sayesinde tüketicilerin faiz ödemeden rahatlıkla konut sahibi olabilmesi amaçlanmaktadır.

Beylikdüzü’nün Adnan Kahveci caddesi üzerinde konumlandırılan proje, diğer Beylikdüzü konumlu projeleri karşın İETT, minibüs vb. toplu taşıma noktalarına oldukça yakındır. Proje içerisinde büyüklükleri 115 ile 260 metrekare arasında değişen 52 konut bulunmaktadır ve hali hazırda 22 tane konutun satışı gerçekleştirilmiştir.

Alya Penta Konutları Fiyat Listesi

Alya Penta projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatlarıyla ilgili Akkuş Gayrimenkul tarafından yayımlanan güncel liste şu şekildedir:

  • 2+1 daireler için 615 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 daireler için 780 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 4+2 daireler için 1 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 5+2 daireler için 1 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar gerçekleştirilecektir.

Daire büyüklükleri ise 2+1 daireler için 115 ile 140 metrekare arasında, 3+1 daireler için 115 ile 150 metrekare arasında, 4+2 daireler için 150 ile 256 metre kare arasında ve 5+2 daireler için ise 256 ile 260 metrekare arasında değişmektedir.

Alya Penta Sıfır Faizli Konut Kredisi

Akkuş Gayrimenkul, Alya Penta projesi kapsamında satışa çıkarılan konutlarının satışı konusunda İş Bankası ve Yapı Kredi ile protokol imzaladı ve faizsiz konut kredisi kullanılmasına imkan verdi.

30 milyon TL’ye yakın yatırım bedeli olan projeden konut satın almak isteyen tüketiciler Akkuş Gayrimenkul’ün anlaşmalı olduğu banka şubelerinden kullandığı konut kredisi için 48 ay vadeye kadar faiz ödemesi yapmak durumunda değil.

Vadelerini daha uzun döneme yaymak ve daha düşük tutarlarda taksit ödemesi yapmak isteyen tüketiciler ise bankanın standart konut kredilerine yönelmek durumunda.

Firma Adı : Akkuş Gayrimenkul

İnternet Sitesi : alyapenta.com

Telefon : 0212 422 08 00

alya penta beylikduzu
alya penta beylikduzu satilik sifir faizli konut projesi

Proje Mevkii : Adnan Kahveci Caddesi, Beylikdüzü, İstanbul

Teslim Tarihi : Nisan 2018

Konut Sayısı : 50

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul İstamnış yakası için güncel projelere buradan https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul/avrupa-yakasi/ göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku