fbpx

Albaraka Türk Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık başta olmak üzere çağrı merkezi gibi alternatif hizmet kanalları konusunda her geçen gün farklı yeniliklere imza atan Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine yüksek bir memnuniyet sağlamak için haftanın 7 gün 24 saati kesintisiz hizmet sunmaktadır. Sesli yanıt sistemi sayesinde müşteri temsilcisine bağlanılmasına, sıra beklenmesine gerek kalmaksızın hesap ya da kartla ilgili neredeyse her türlü işlemin gerçekleştirilebilmesini mümkün kılan Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanmak isteyen tüketiciler için müşteri hizmetleri, çağrı merkezi yardımıyla yapılabilecek işlemler ve türevi konulara değinmek yararlı olacaktır.

Albaraka Türk Çağrı Merkezi

0850 222 5 666 ya da 444 5 666 numaralı hatlar üzerinden Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezine bağlanan tüketiciler sesli yanıt sistemi sayesinde akla gelebilecek neredeyse her türlü bankacılık işlemini gerçekleştirebilir. ATM kartına şifre belirleyebilen, kart yenileme talebi iletebilen, son gerçekleştirdiği işlemlerin teyit edilmesini isteyebilen, döviz alım-satımı yapabilen, cari hesap ya da katılım hesabı açılabilen, hesap ekstresi talep edebilen, fatura ya da vergi ödemesi yapabilen, eft veya havale gibi temel bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilen, adresini değiştirebilen, e-posta adresini güncelleyebilen, memnuniyetini ya da şikayetini ilebilen tüketicilerin çoğu işlem için müşteri temsilcisine bağlanmasına gerek yoktur.

Müşterilerin gerekli güvenlik teyidini verebilmek için çağrı merkezini aradığında TC kimlik numarası, müşteri numarası ya da 16 haneli kart numarasını tuşlayarak teyit vermesi istenir. Bu bilgilerin paylaşılması sonrasında güvenlik teyitlerinin verilmiş olması itibariyle işlemler çok daha kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir.

Albaraka Türk Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterileri çağrı merkezi müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istediğinde doğrudan bir menüye bağlanamaz. Bunun için yapılması gereken şey gerekli güvenlik teyitlerini verdikten sonra ilgili hizmet menüsüne bağlanmak ve müşteri temsilcisine bağlanmak üzere beklemektir.

Kayıp, çalıntı vb. acliyeti bulunan bir bildirimde bulunacak tüketiciler ise çağrı merkezine bağlandığında “1” tuşlamasını yaparak müşteri temsilcisine bağlanabilir. Müşteri temsilcisine bağlanıldığında kayıp, ya da çalıntı bildirimi haricinde bir işlem yapılacağı söylenirse buna yetkili olmayan müşteri temsilcisi hattı meşgul etmemek için tüketiciyi ilgili menüye aktaracak ve işleminin gerçekleştirilmesi için sırada beklemesine neden olacaktır. Bu nedenle sıra hakkı ya da zaman kaybetmemek için en başında ilgili menüye bağlanmak üzere beklemek en mantıklı seçeneklerden birisidir.

albaraka turk müşteri temsilcisine direkt baglanma
albaraka turk direkt baglanma

Albaraka İşlem Limitleri

Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezi üzerinden işlem gerçekleştirmek isteyen tüketiciler için belirlenen limtiler işlem özelinde şu şekilde sıralanabilir: katılım hesabı en az 500 TL, fon borcu ödeme en az 1 TL, fatura ödeme en az 1 TL, virman en az 1 TL en fazla 300 bin TL, havale en az 1 TL en fazla 70 bin TL, isme havale en az 1 TL, en fazla 70 bin TL, EFT en az 1 TL, en fazla 70 bin TL, isme EFT en az 1 TL, en fazla 30 bin TL, döviz alış en az 1 TL, en fazla 50 bin TL, döviz satış en az 1 TL, en fazla 50 bin TL ile gerçekleştirilebilir.

Albaraka Türk EFT, döviz alım-satımı vb. banka dışı işlemler için 09:00 ile 17:00 arasında yani mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu konulu yazımızı da buradan https://sifirfaizli.com/albaraka-turk-kredi-karti-hizli-ve-kolay-basvuru-online/ yaklaşık 3 dk da okuyabilir, kısa süre içerisinde kart başvurusunu tamamlayabilir ve alternatif bilgiler edinebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku