fbpx

Albaraka Türk Kredi Kartı Hızlı ve Kolay Başvuru Online

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Müşterilerine kredi kartı konusunda da destek sağlayan ve alternatif ürünler sunan Albaraka Türk Katılım Bankası aracılığıyla her türlü kredi kartı avantajına vakıf olunabilir. Bu kapsamda Albaraka Türk kredi kartı hızlı ve kolay başvuru süreçlerine değinilmesi, ilgili kart ürünlerinin bazı özelliklerinin kısaca üzerinden geçilmesi yararlı olabilir.

Hangi Kartlar Var?

Albaraka Türk Katılım Bankası’na kredi kartı için başvuru iletmek isteyen tüketicilerin istifade edebileceği kredi kartları World Platinum Kart, World Gold Kart, World Klasik Kart ve bu kredi kartlarından herhangi birisine bağlı olarak tüketici tarafından üretilebilen World Sanal Kart’tır.

World Platinum Kart

World Platinum Kart müşteri segmentlerinin en üstünde yer alan ve düzenli kredi kartı kullanımı yapan tüketiciler için oldukça idealdir. Çeşitli özel harcamalar için ekstra taksitlendirme ve vade farksız nakit avans gibi imkanlar sağlayan bu kart ile 50 TL’ye kadar yapılacak alışverişlerde şifre tuşlaması yapılmasına gerek yoktur.

Yapılan harcamaların her birinden değişen oran ve miktarlarda World Puan kazanan tüketiciler bu puanları farklı harcamalarda kullanabilir. Türkiye’nin en geniş üye iş yeri ağı sahibi markalarından World ile çalışacak olan müşteriler World’un düzenlediği tüm kampanyalara katılım sağlayabilir.

World Gold Kart

Albaraka Türk’ün ideal kredi kartı ürünlerinden birisi olan World Gold Kart ile ülkemizdeki en yaygın iş yeri ağı sahibi markalardan World’un düzenlediği her türlü kampanyaya katılım sağlayabilir ve yaptığınız harcamalardan ekstra World puan kazanabilirsiniz. Kazandığı puanları farklı harcamalarda da kullanabilen tüketiciler çeşitli harcamalarını vade farksız taksit imkanıyla taksitlendirebilir ya da 50 TL’ye kadar olan işlemlerini temassız olarak gerçekleştirebilir.

World Klasik Kart

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın en sık kullanılan kredi kartı olma özelliği taşıyan bu ürün tüketicilerin bir kredi kartından beklediği her türlü talebi karşılayabilecek niteliktedir. Ülkemizde faaliyet gösteren işletmeler arasındaki en yaygın markalardan World ile ortaklık kuran Albaraka Türk, bu sayede tüketicilerin World üyesi iş yerleri özelinde düzenlenen kampanyalara zahmetsizce katılım sağlamasını ve ekstra World puan kazanmasını mümkün kılmıştır.

Nakit avans çekimi, taksit imkanı, yapılan harcamalardan puan kazanılması, temassız işlem ve mail order gibi avantajları bulunan bu kart ve diğer kartlar hakkında daha fazla bilgi için 444 5 666 numaralı çağrı merkezinin aranması yeterlidir.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Türk Katılım Bankası’na kredi kartı almak için başvuru iletecek tüketicilerin nüfus cüzdanıyla birlikte en yakın Albaraka Türk şubesine giderek ya da albarakaworldcard.com web sitesine girerek internet üzerinden başvuru iletmesi mümkündür.

Albarakaworldcard.com web sitesine giren tüketiciler ana sayfada yer alan Hemen Başvur butonuna tıkladıktan sonra TC kimlik numarası, isim soyisim, doğum tarihi, GSM numarası, adres bilgisi ve mail adresi gibi bilgileri paylaştıktan sonra hangi karta talepte bulunacağını da seçerek başvurusunu tamamlayabilmektedir.

albaraka kredi karti online basvuru
albaraka kredi karti basvuru

Başvuru Ne Zaman Sonuçlanır

Albaraka Türk Katılım Bankası iletilen kredi kartı başvurularını 1 iş günü içerisinde değerlendirip yanıtlamaktadır. Çoğu zaman aynı gün içerisinde sonuçlanan kredi kartı başvurusu ile ilgili 1 iş günü geçmesine rağmen halen bilgi alınamadıysa 444 5 666 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

Kart Ne Zaman Gelir

Onaylanan kredi kartı başvurularına istinaden merkezde basılan kredi kartları en geç 7-10 gün içerisinde tüketiciye teslim edilir. Çoğu zaman 3 iş günü içerisinde kredi kartlarının teslim edildiğinin bilinmesi yararlı olabilir, ancak taşra veya şehir merkezine uzak bir noktada oturuluyorsa en yakın Albaraka Türk şubesine gidilmesi de gerekebilir.

Sizler için daha önceden kaleme aldığımız Faizsiz Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz 5 Katılım Bankası konulu yazımızı da buradan https://sifirfaizli.com/faizsiz-kredi-karti-basvurusu-yapabileceginiz-5-katilim-bankasi/ okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku