fbpx

Akros İstanbul Fiyatları Konut Projesi Detayları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Beylikdüzü bölgesinde toplamda 70 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Akros İstanbul Projesi, Ak Proje, Ertok Yapı ve Kayseri İnşaat ortaklığıyla Aralık 2018’de teslim edilmek üzere tüketicilere oldukça cazip ödeme seçenekleriyle İstanbul Avrupa yakasında konut sahibi olma imkanı sağlamaktadır.

Beylikdüzü’nün Esenyurt ile kesiştiği bir noktada konumlandırılan proje kapsamında her biri 18 katlı olmak üzere iki blok ve 35 kattan oluşan bir blok olmak üzere toplamda üç blok bulunuyor.

Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere çeşitli daire tipleri bulundurulan proje ile satışa çıkarılan daire sayısı 496 olarak açıklandı. Ayrıca, merkezi konumuyla dikkat çeken projenin girişimcilere ithafen hazırladığı 33 dükkan da bulunuyor. 70 bin metrekare alan üzerine inşa edilen proje kapsamında konutlar ve bloklar yalnızca 11 bin metrekarelik alan kaplarken, geriye kalan 59 bin metrekarelik boş alanın tam anlamıyla bir yaşam alanına dönüştürülmesi planlanıyor.

Proje içerisinde atıl şekilde duran 45 bin metrekare alan bulunuyor ve bu arsaların satışı gerçekleştirilebiliyor. Proje kapsamında ev sahibi olan tüketicilerin sosyal ihtiyaçlarına hizmet etmek amacıyla 2 bin 500 metrekare alan ayrılmış durumda, yalnızca ticari ünitelerin yer alacağı bölge ise 8 bin metrekareye yakın bir alan kaplıyor.

Akros İstanbul Konutları Fiyat Listesi

Akros İstanbul Projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatlarıyla ilgili Ak Proje’nin yayımladığı güncel fiyat listesi şu şekildedir:

  • Stüdyo (1+0) daireler için 330 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 1+1 daireler için 393 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 daireler için 607 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut satışı gerçekleştirilebilir.

İnşa edilen konutlar oldukça modüler bir yapıya sahiptir ve bu özellikleri sayesinde 3+1, 4+1 veya 5+1 tipte isteğe bağlı konutlar oluşturulabilir ve satışı gerçekleştirilebilir. Fiyatlama dairenin büyüklüğüne göre değişecektir.

Akros İstanbul Faizsiz Konut Kredisi

Akros İstanbul Projesi için finansal anlamda ciddi ödeme kolaylıkları da sağlayan Ak Proje, tüketicilerin 60 aya kadar vade farksız, peşinat ya da faiz ödemeden kredi kullanmasına imkan tanımaktadır.

Borcunu daha uzun vadeye yaymak ve daha düşük taksit tutarlarıyla ödeme yapmak isteyen tüketiciler ise piyasa ortalamasının oldukça altında bulunan % 0,45 faiz oranıyla 120 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanma imkanına sahiptir.

Aksor İstanbul Fiyatları
Aksor İstanbul Fiyatları Konut Projesi Detayları

Firma Adı : Ak Proje & Ertok Yapı & Kayseri İnşaat (Ortaklık)

İnternet Sitesi : http://akrosistanbul.com

Telefon : 444 7 061

Proje Mevkii : Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1995 Sokak, No: 1 / 3, Esenyurt, İstanbul (Beylikdüzü – Esenyurt Mevkii)

Teslim Tarihi : Aralık 2018

Konut Sayısı : 496 adet

Sitemiz üzerinden İstanbul Konut Projeleri ile ilgili daha fazla sürekli güncel bilgiye bu bölümümüzden https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku