fbpx

Acarblu Beykoz İstanbul Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Acarblu Rezidans Beykoz’da Yükseliyor

Acarlar Şirketler Grubu tarafından Beykoz’un en güzel semtinde kurulmuş olan Acarblu Rezidans, sizleri doğa ile iç içe, şehir stresinden uzak ve uygun fiyatlardan Rezidans bloklarında oturma olanağı veriyor. Ayrıca sıfır faizli ödeme planlarını da aktif etmesi, son derece avantajlı bir imkan tanıyor. Şimdi sizlere sıfır faizli konut projeleri kapsamında Acarblu Rezidans Beykoz hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Acarblu Konut ve Kat Planları

Acarblu Rezidans A ve B Bloktan oluşmaktadır. Her katta 6 daireden toplam 240 daire olacaktır ve evler 1+1, 2+1, 3+1 olarak satışa sunulmaktadır. Aynı şekilde B Blokta da benzer yerleşim planı bulunuyor.

Acarblu Ayrıcalıkları

Acarblu Rezidans’ın hizmetleri ise, daha önce görülmemiş türden. Sizlere Concierge Hizmetleri sunuluyor ve bu hizmetler ile beraber Kuru temizleme, lostra, ev temizlik hizmetleri,  araç çağırma, yemek siparişi ve benzeri imkanlara dairenizden akıllı telefonlar ve tablet ile hizmet alabiliyorsunuz.  Buna ek olarak elektrikli araç sarj istasyonu, valet ve araç yıkama hizmetleri, depolama alanları hizmeti, teknik servis hizmetleri gibi avantajlar söz konusudur.

Sosyal ve Kültürel Alanlar

Acarblu Rezidans üzerindeki ev sahipleri, vakit geçirebilmek ve eğlenebilmek için, tüm sosyal alanlara kavuşuyor. Proje içerisinde yüzme havuzu, spor alanları, sauna, fitness ve çocuk parları gibi alanlar veriliyor. Şehrin stresinden uzak, rahat ferah ve sosyokültürel özelliği yüksek olan bu dairelerde ayrıcalıklı olarak fiyatlar uygulanıyor. Ayrıca otoyollara, şehir merkezine, otobüs duraklarına oldukça yakındır. Yani ulaşım araçlarına da uzak kalmıyorsunuz !

Acarblu Ödeme Planı

Beykoz Acarblu Rezidans projesi için %35 bir peşin ödemeyle ve şirket bünyesinde faizsiz 60 ay eşit taksitle ödeme planları devreye giriyor. Acarblu Rezidans projesi TL cinsinden bakacak olursak eğer, yüzde 50 peşin şirket bünyesinde faizsiz 36 ay eşit taksit fırsatını da sizlere veriyor.

acarblu beykoz istanbul konut projesi detaylari sosyal imkanlar

Acarblu Projesini Kim Yapıyor?

Acarblu Projesi, herkesin yakından tanıdığı Acarlar Şirketler Grubu tarafından yapılıyor. Şu zamana kadar, kat, ofis, rezidans, hastane ve eğitim kurumları gibi birçok projeyi üstlenen ve başarılı bir şekilde teslim eden Acarlar Grup, bu dairelerin hızlı bir şekilde satışını yapmaktadır.

Firma Adı : Acarlar Şirketler Grubu

İnternet Sitesi : http://acarblu.com/

Telefon : 0216 485 14 14

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku