fbpx

3S Firuze Konakları Avcılar İstanbul Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

3S Kare Gayrimenkul şirketi tarafından İstanbul’un Avcılar ilçesinde toplamda 40 bin 853 metrekare alana inşa edilen 3S Firuze Konakları projesi, her bütçeye uygun düşecek konutları ve faizsiz konut kredisi avantajıyla tüketicilere sunulmuş durumda.

Hali hazırda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipteki kat planları ve 399 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisini çeken 3S Firuze Konakları 169 metrekare ile 195 metrekare aralığında dairelere sahip.

Avcılar 3S Firuze Konutları Sıfır Faizli Kredi

Proje içerisinde toplamda 523 daire, 45 tane de dükkan bulunuyor. Proje sahibi 3S Gayrimenkul, çeşitli finans kuruluşlarıyla imzaladığı protokoller uyarınca tüketicilerin konut bedelinin % 20’sini peşinat olarak ödemeleri halinde sıfır faizli kredi kullanılmasına da imkan veriyor. Yüzde 20’lik peşinatı ödeyen ve arta kalan tutar için 48 ay vadeyle sıfır faizli kredi kullanan tüketiciler komisyon, faiz, tahsis ya da dosya masrafı gibi ödemeler yapmadan tamamen masrafsız bir şekilde konut sahibi olma imkanına sahip.

3S Firuze Daire Fiyatları

3S Firuze Konutları’nın değişen kat planları için değişen fiyatları bulunuyor. Buna ek olarak dairelerin tek tipte yapılmamış olması da tüketicilerin seçim şansını ciddi şekilde artırıyor. Bu kapsamda:

  • Ortalama 73 metrekareden oluşan 1+1 daireler 370 bin TL’den,
  • 115 ile 135 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 570 bin TL’den,
  • 122 ile 156 metrekare arasında değişen 2+1 dubleks daireler 535 bin TL’den,
  • 169 ile 188 metrekare arasında değişen 3+1 daireler 793 bin TL’den,
  • 193 ile 203 metrekare arasında değişen 3+1 dubleks daireler 888 bin TL’den,
  • 189 ile 195 metrekare arasında değişen 4+1 daireler ise 916 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

3S Firuze Konutları Satış

3S Firuze Konut Projesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve proje resimlerine erişmek isteyen tüketiciler 3sfiruzekonaklari.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 37 11 numarasıyla ulaşılabilecek satış ofisiyle irtibat kurabilir.

3s firuze konaklari ev fiyatlari
3s firuze konaklari ev fiyatlari ne kadar faizsiz kredi

3s Firuze Konutları Sosyal İmkanlar

Konut sahibi olmaktan ziyade hayat standardını bir üst seviyeye taşımayı amaçlayan 3S Firuze Konut Projesi ile daire sahibi olan tüketiciler aynı zamanda yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, spor alanı, otopark, oyun parkı ve dükkanlardaki diğer sosyal imkanlardan yararlanma olanağına da sahip oluyor.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümü https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/istanbul ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku